Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Piątek 20. Kwietnia 2018
00:15-05:00 - wiele meczów dnia (Ligi Połudiowo-Amerykańskie)
00:15 - Brazil Cup Sao Paulo - Atletico-PR Lag22,ArenavisionA13,ArenavisionA14,
00:15 - Brazil Cup Vitoria - Internacional Lag23
00:15 - Copa Libertadores Racing Club - Vasco Lag24ArenavisionA23,ArenavisionA24,JumboTV2,
02:30 - Copa Libertadores Alianza Lima - Deportivo Junior Lag34,ArenavisionA25,ArenavisionA26,JumboTV3,
02:30 - Copa Libertadores Emelec - River Plate Lag35,ArenavisionA23,ArenavisionA24,JumboTV2,
02:30 - Copa Libertadores Universidad de Chile - Cruzeiro Lag36,ArenavisionA21,ArenavisionA22,JumboTV4,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA21
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA22
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA23
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA24
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA25
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA26
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00 Chelsea Londyn - FC Porto (Młodzieżowa Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA17
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA18
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag65
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
        
17:00 Manchester City - FC Barcelona (Młodzieżowa Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag10
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Tut9
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
18:00 LKS Nieciecza - Śląsk Wrocław (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
Tut48
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
18:00 FK Vozdovac - Napredak (Liga Serbska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 & 20:30 - wszyskie mecze dnia (Austriacka 2. Liga)
18:30 BW Linz - Wiener Neustadt Lag19
18:30 FAC Wien - Hartberg Lag20
18:30 SV Ried - Austria Lustenau Lag21
18:30 Wattens - FC Liefering Lag22
20:30 SV Kapfenberg - FC Wacker Innsbruck Lag64
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag64
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Niemiecka 2. Bundesliga)
18:30 Transmisja symultaniczna Stadium-Live,
18:30 Eintracht Braunschweig - Arminia Bielefeld Lag17,Tut43,Nomina hdch3,Stadium-Live 2,FreeSport14,JumboTV5,SpStream1,GS Live1,!PL 11,PL 11,!ManiakTV1,
18:30 Greuther Furth - Bochum Lag18,Tut44,Nomina hdch4,Stadium-Live 3,FreeSport15,JumboTV6,SpStream2,GS Live2,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport14
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport15
(Ang) 
 Strona WWW -->
GS Live1
(Ang) 
 Strona WWW -->
GS Live2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Nomina HDch3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Nomina HDch4
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
SpStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 2
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 3
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut43
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut44
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Basaksehir - Kayserispor (Turecka Super League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut47
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Brage - GAIS (Szwedzka 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Cherno More - Slavia Sofia (Liga Bułgarska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 GKS Tychy - Górnik Łęczna (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
19:30 FC Nantes - Stade Rennes (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA17
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA18
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls11
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport13
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Nomina HDch2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
SpStream19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut3
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:45 Dinamo Bucuresti - Poli Timisoara (Rumuńska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
GS Live11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
LookTV
(Rum) 
 Strona WWW -->
LookTV
(Rum) 
 
LookTV
(Rum) 
 
SpStream11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut49
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:00 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Holenderska 2. Liga)
20:00 Eindhoven FC - Almere City Lag38,Tut51,
20:00 Jong PSV - Dordrecht Lag39,Tut52,Bvls6,
20:00 NEC Nijmegen - Jong AZ Lag40,Tut55,Bvls4,
20:00 RKC Waalwijk - G.A. Eagles Lag41,Tut57,
20:00 Volendam - Jong Ajax Lag42,Tut56,Bvls9,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls4
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls6
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls9
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag39
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag40
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag41
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag42
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut51
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut52
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut55
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut56
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut57
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Francuska Ligue 2)
20:00 Multiplex Lag43
20:00 Bourg Peronnas - Nimes Lag44,Tut32,
20:00 Chateauroux - Niort Lag45,Tut33,
20:00 Clermont - Orleans Lag46,Tut34,
20:00 GFC Ajaccio - Tours Lag47,Tut35,
20:00 Lens - Le Havre Lag48,Tut36,
20:00 Lorient - Valenciennes Lag49,Tut37,
20:00 Quevilly Rouen - Paris FC Lag50,Tut38,
20:00 Reims - AC Ajaccio Lag51,Tut39,
20:00 Sochaux - Brest Lag52,Tut40,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag44
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag45
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag46
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag48
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag49
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag50
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag51
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag52
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut33
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut34
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut35
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut36
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut37
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut38
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut39
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut40
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:15 Sparta Praga - FK Baumit Jablonec (Czeska Sinot Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
GS Live12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag55
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut58
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 Zagłębie Lubin - Lech Poznań (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag66
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Merkury
(Pol)
[Audio/OGG]
 Media Player --> oraz
Tut48
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
20:30 Borussia Mönchengladbach - VfL Wolfsburg (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!ManiakTV5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA3
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA4
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Bvls13
(Hol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport12
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
GS Live9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Idman TV
(Aze) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag65
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Nomina HD1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Nomina HDch1
(Ang) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football 3
(Ros) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football 3
(Ros)
[HD]
 Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 259922
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
SpStream9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 8
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut15
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 Zulte-Waregem - KV Kortrijk (Belgijska Jupiter League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls15
(Hol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag67
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut54
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Stal Mielec - Odra Opole (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:45 Millwall FC - Fulham Londyn (Angielska CC)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV3
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls16
(Hol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
GS Live8
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut12
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Leganes - Deportivo La Coruna (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA1
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA2
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein3
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls14
(Hol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport16
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport6
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
GS Live13
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag78
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Nomina HD6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Nomina HDch5
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sky Mix
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
SpStream13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut16
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut4
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Bohemians - Cork City (Irlandzka Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag77
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Premier Sports
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Tut11
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 - dwa mecze dnia (Hiszpańska Primera Division)
21:00 Cordoba - Sevilla FC B Lag79,Tut42,ArenavisionA8,ArenavisionA9,
21:00 Real Oviedo - Valladolid Lag80,Tut45,ArenavisionA19,ArenavisionA20,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA19
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA20
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA8
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA9
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag79
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag80
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut42
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut45
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Dijon FCO - Olympique Lyon (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA29
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA30
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA7
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein12
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls12
(Bel) 
 Strona WWW -->
ESPN UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport5
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag81
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Nomina HD5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Ros 258877
(Ros)
[2000 kb/s]
 
SpStream21
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut17
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:30 Braga - Maritimo (Portugalska Liga Sagres)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA17
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA18
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls18
(Hol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport26
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag82
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Nomina HDch15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Tut43
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Poniedziałek 23. Kwietnia 2018
00:15 Portland Timbers - New York City FC (Amerykańska MLS)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
17:30 Magazyn - 4-4-2
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:30 Magazyn Ligowy - 1. Liga (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
20:45 Genoa CFC - Hellas Werona (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Athletic Bilbao - UD Levante (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Everton FC - Newcastle United (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Skróty meczów !


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: