Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Wtorek 23. Sierpnia 2016
18:00 Borussia Dortmund - Hallescher FC (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive5
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionS4
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
FreeSport9
(Ang/Brak) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP1
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Stadium-Live 20
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
        
18:30 - dwa mecze dnia (Puchar Francji)
18:30 Lens - Paris FC Lag19,JumboTV3,Stadium-Live 25,
18:30 Orleans - Laval Lag20
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 25
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:45 Burton Albion FC - Liverpool FC (Puchar Ligi Angielskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive3
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip5
(Ang) 
 Strona WWW -->
ArenavisionS10
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Digi Sport 2
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz oraz oraz
Digi Sport 2
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport10
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
ShStream6
(Ang) 
 Strona WWW -->
SkySports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport TV3
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 24
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Chelsea Bristol - Rovers FC (Puchar Ligi Angielskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive6
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip8
(Ang) 
 Strona WWW -->
ArenavisionS5
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Drhtv4
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:45 Transmisja symultaniczna - wszystkie mecze dnia (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bvls1
(Bel) 
 Strona WWW -->
Futbol2 Ua
(Ukr) 

[link w ACE Stream]
Real Player --> oraz
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
20:45 AS Roma - FC Porto (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive2
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip4
(Ang) 
 Strona WWW -->
ArenavisionS3
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
ArenavisionS6
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bvls5
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls6
(Bel) 
 Strona WWW -->
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport14
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport6
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 259988
(Ros)
[2000 kb/s]
 
SF2
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
ShStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 2
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 23
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
TRT 3
(Tur) 
 Strona WWW -->
        
20:45 Hapoel Beer Szewa - Celtic Glasgow (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip7
(Ang) 
 Strona WWW -->
ArenavisionS1
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
ArenavisionS7
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Bvls9
(Bel) 
 Strona WWW -->
DolceSport4
(Rum) 
 Strona WWW -->
FreeSport15
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag4
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
ShStream4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 4
(Nie) 
 Strona WWW -->
TSN1
(Ang) 
 Strona WWW -->
TSN1
(Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
        
20:45 Legia Warszawa - Dundalk FC (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport16
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag5
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL C+
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
ShStream5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 5
(Nie) 
 Strona WWW -->
Text 3 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
TVP 1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TVP 1
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW --> oraz
        
20:45 AS Monaco - Villarreal CF (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive4
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip2
(Ang) 
 Strona WWW -->
ArenavisionS4
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Dolcesport2
(Rum) 

[3. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Dolcesport2
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport12
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport4
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag6
(Pol/Ang) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
ShStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 22
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 3
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
20:45 Viktoria Pilzno - Łudogorec Razgrad (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport Vip9
(Ang) 
 Strona WWW -->
ArenavisionS2
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
DolceSport3
(Rum) 
 Strona WWW -->
FreeSport13
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 2
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 2
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Stadium-Live 6
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
22:45 skróty meczów - dnia (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL C+
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
Program na Środę 24. Sierpnia 2016
00:00 Plan jest właśnie aktualizowany - mecze na 24.08 będą pojawiać się na dole strony Soccer-Live.pl
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:15-06:00 - wszystkie mecze dnia (Liga Mistrzów CONCACAF)
00:15 Deportivo La Guaira - Emelec Lag29,JumboTV3,
02:00 Alianza FC - Antigua Lag30
02:45 Blooming - Deportivo Junior Lag35,JumboTV2,
04:00 Pachuca - Insee Police Lag37
04:00 Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City Lag38,JumboTV3,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag29
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
00:15 CA Banfield - San Lorenzo (Copa SupAmericana)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag28
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
02:00-06:00 - (Puchar Meksyku)
02:00 Club Leon - Atlante Lag31
02:00 Puebla - Queretaro Lag32,ArenavisionA17,ArenavisionA18,ArenavisionS7,JumboTV4,
02:00 Toluca - Lobos BUAP Lag33,ArenavisionA17,ArenavisionA18,ArenavisionS7,
04:00 Cruz Azul - Leones Negros Lag36,ArenavisionA17,ArenavisionA18,ArenavisionS7,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionS7
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag32
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
        
02:10 Racing Club Club - Olimpo de Bahia (Puchar Argentyny)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
17:00 Polska - Rosja (ME Mini Piłki Nożnej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
17:00 Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
OlimpiaElblągTV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
17:00 GKS Bełchatów - Odra Opole (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
17:30 GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Text 6 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
17:30 Warta Poznań - Polonia Warszawa (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 18 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
17:30 Legionovia Legionowo - Raków Częstochowa (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 7 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
18:00 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk (Puchar Polski)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Text 8 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 10 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
18:00 Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 11 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 Miedź Legnica - Wigry Suwałki (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 9 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
19:00 Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
Text 12 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
19:00 Pogoń Siedlce - MKS Kluczbork (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Text 13 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
19:00 GKS Tychy - Olimpia Grudziądz (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 14 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
19:00 Wisła Puławy - Chrobry Głogów (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 15 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
20:45 -
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
20:45 Manchester City - Steaua Bukareszt (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL C+
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
20:45 Borussia Mönchengladbach - Young Boys Berno (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
20:45 FK Rostów - Ajax Amsterdam (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
20:45 APOEL Nikozja - FC Kopenhaga (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
        
20:45 FC Salzburg - Dinamo Zagrzeb (El. Ligi Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 25. Sierpnia 2016
11:00 CFF Olimpia Cluj - Breznica Pijevija (El. Ligi Mistrzów Piłkarek Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
EventStream
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 25. Sierpnia 2016
11:00 Konferencja Śląska Wrocław - przed meczem z Wisłą Kraków (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*Video-Sport*
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
18:00 Losowanie - grup (Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
        
18:00 Medyk Konin - Pärnu Jalgpalliklubi (El. Ligi Mistrzów Piłkarek Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
EventStream
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
18:30 Qarabağ Ağdam - IFK Göteborg (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:00 Brondby IF - Panathinaikos Ateny (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:00 Grasshopper-Club Zurych - Fenerbahce Stambuł (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:00 Rosenborg Trondheim - Austria Wiedeń (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:00 Slovan Liberec - AEK Larnaka (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:30 Partizani Tirana - FK Krasnodar (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 AZ Alkmaar - FK Vojvodina Nowy Sad (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 Anderlecht Bruksela - Slavia Praga (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 BATE Borysów - FC Astra (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 FK Škendija 79 Tetovo - KAA Gent (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 KRC Genk - Lokomotiva Zagrzeb (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 Osmanlıspor FK - FC Midtjylland (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 PAOK Saloniki - Dinamo Tbilisi (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 Sparta Praga - SonderjyskE (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 NK Maribor - Qəbələ FK (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Crvena Zvezda Belgrad - US Sassuolo Calcio (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 HNK Hajduk Split - Maccabi Tel Awiw (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 West Ham United - Astra Giurgiu (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP1
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
20:45 AS Saint-Étienne - Beitar Jerozolima (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Olympiakos Pireus - FC Arouca (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Szachtar Donieck - Başakşehir Stambuł (El. Ligi Europejskiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 26. Sierpnia 2016
13:00 Losowanie - grup (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP1
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
        
18:00 Wisła Płock - Korona Kielce (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Plus Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
20:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:30 Bayern Monachium - Werder Brema (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
20:45 Olympique Marsylia - FC Lorient (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
20:45 Real Betis - Deportivo La Coruna (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
22:00 Espanyol Barcelona - Malaga CF (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
Program na Poniedziałek 29. Sierpnia 2016
21:00 Magazyn Ligowy - 1. Liga (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
Program na Wtorek 6. Września 2016
17:30 Polska - Węgry (Mecz Towarzyski U21)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 31. Grudnia 2016
??:?? -
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 15. Lipca 2017
??:?? Zapowiedź - 1. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Wideo promocja


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: