sas_idmnet.relase("top_1");
  Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Piątek 20. Października 2017
00:00 Plan jest właśnie aktualizowany - mecze na 20.10 będą pojawiać się na dole strony Soccer-Live.pl
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
01:00 Flamengo Rio de Janeiro - EC Bahia (Brazylijska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect5
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
10:00 Konferencja Śląska Wrocław - przed meczem z Wisłą Płock (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*Video-Sport*
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
13:30 Konferencja Cracovii Kraków - przed meczem z Sandecją Nowy Sącz (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
CracoviaTV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
16:45 & 18:45 - dwa mecze dnia (Liga Bułgarska)
16:45 Pirin Blagoevgrad - Slavia Sofia Lag6
18:45 Dunav Ruse - Botev Plovdiv Lag33
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag6
(Pol/Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 & 19:45 - dwa mecze dnia (Rumuńska 1. Liga)
17:00 Gaz Metan Medias - Poli Iasi Lag7,Tut14
19:45 Concordia - CS U. Craiova Lag42,Tut14
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Lag42
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
LookTV
(Rum) 
 Strona WWW -->
LookTV
(Rum) 
 
LookTV
(Rum) 
 
Tut14
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
17:30 - wszyskie mecze dnia (Liga Fińska)
17:30 HIFK - SJK Lag9
17:30 Ilves - PS Kemi Lag10
17:30 Inter Turku - HJK Helsinki Lag11
17:30 KuPS - JJK Jyvaskyla Lag12
17:30 RoPS - IFK Mariehamn Lag13
17:30 VPS - Lahti Lag14
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag10
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag11
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag12
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag9
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 & 20:30 - dwa mecze dnia (Czeska Sinot Liga)
18:00 Vysocina Jihlava - Bohemians 1905 Lag23
20:15 Banik Ostrava - Sigma Olomouc Lag62
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag62
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive9
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Public Sport 4
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Tut13
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
18:00 Vojvodina - Radnicki Nis (Liga Serbska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Zapresic - Rudes (Liga Chorwacka)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 & 20:30 - wszyskie mecze dnia (Austriacka 2. Liga)
18:30 Austria Lustenau - Wattens Lag28
18:30 FAC Wien - FC Liefering Lag29
18:30 Hartberg - BW Linz Lag30
18:30 Wiener Neustadt - SV Kapfenberg Lag31
20:30 FC Wacker Innsbruck - SV Ried Lag64
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Niemiecka 2. Bundesliga)
18:30 Transmisja symultaniczna Stadium-Live,FreeSport16
18:30 FC Ingolstadt - Heidenheim Lag26,Stadium-Live 3,Stadium-Live 42,JumboTV3,FreeeSport13,
18:30 Fortuna Dusseldorf - Darmstadt Lag27,Stadium-Live 2,Stadium-Live 43,JumboTV2,FreeSport12,!PL 11,PL 11,Drhtv2,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport12
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport16
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 2
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 3
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 42
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 43
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Orebro - Halmstad (Szwedzka Allsvenskan)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut9
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Cremonese - Brescia (Włoska Serie B)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut12
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 - dwa mecze dnia (Turecka Super League)
19:00 Antalyaspor - Kasimpasa Lag36,Tut10,Stadium-Live 60,JumboTV7,
19:00 Goztepe - Alanyaspor Lag37,Stadium-Live 61,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 60
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 61
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut10
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Midtjylland - AC Horsens (Duńska Superligaen)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Tut11
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 FC Groningen - Willem II Tilburg (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls11
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls6
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 - wszyskie mecze dnia (Holenderska 2. Liga)
20:00 fortuna sittard eindhoven Bvls12
20:00 Almere City - Cambuur Leeuwarden Lag44
20:00 G.A. Eagles - Jong Ajax Lag45
20:00 Jong Utrecht - MVV Maastricht Lag46
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls12
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag44
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag45
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag46
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Francuska Ligue 2)
20:00 Multiplex Lag47,Stadium-Live 22,
20:00 Auxerre - Quevilly Rouen Lag48,Stadium-Live 49,
20:00 Le Havre - Chateauroux Lag49,Stadium-Live 46,
20:00 Nancy - Clermont Lag50,Stadium-Live 47,
20:00 Nimes - Brest Lag51,Stadium-Live 48,
20:00 Niort - Bourg Peronnas Lag52
20:00 Orleans - Lorient Lag53,Stadium-Live 23,
20:00 Paris FC - Valenciennes Lag54
20:00 Tours - Sochaux Lag55,Stadium-Live 50,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag48
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag49
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag50
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag51
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag52
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag53
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag54
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag55
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 22
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 23
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 46
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 47
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 48
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 49
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 50
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 FC Vaduz - Xamax (Szwajcarska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag56
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:20 NK Olimpija Ljubljana - Triglav (Liga Słoweńska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag63
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 Schalke Gelsenkirchen - FSV Mainz 05 (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive10
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA8
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA9
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport14
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport6
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag66
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 151777
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151888
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263030
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Stadium-Live 36
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 41
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 8
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut4
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 Excelsior de Mouscron - Standard Liege (Belgijska Jupiter League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls10
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport10
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag65
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 Górnik Zabrze - Korona Kielce (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive9
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag67
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Public Sport 4
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Plus Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Tut6
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 St. Patricks - Cork City (Irlandzka Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag67
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 AS Saint-Étienne - Montpellier HSC (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag69
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 2
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 2
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Ros 259900
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263020
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 25
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 38
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut5
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 West Ham United - Brighton & Hove Albion (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive12
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA3
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA4
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bvls5
(Bel) 
 Strona WWW -->
FreeSport5
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag71
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 259922
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263005
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sky Mix
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sky Premier
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport TV3
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 12
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 30
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 34
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut3
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
21:00 Osasuna - FC Barcelona B (Hiszpańska Liga Adelante)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA1
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA2
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag72
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 19
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Bari - Cittadella (Włoska Serie B)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut12
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:30 Estoril - Boavista Porto (Portugalska Liga Sagres)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA17
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA18
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag76
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut15
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Poniedziałek 23. Października 2017
18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
        
20:00 Real Sociedad - Espanyol Barcelona (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Magazyn - 4-4-2
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
20:30 Magazyn Ligowy - 1. Liga (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
21:00 Deportivo La Coruna - Girona FC (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 24. Października 2017
18:30 Bayer 04 Leverkusen - Union Berlin (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Fortuna Düsseldorf - Borussia Mönchengladbach (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 SC Paderborn 07 - VFL Bochum (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Wehen Wiesbaden - Schalke 04 Gelsenkirchen (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:45 FC Lorient - SM Caen (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:30 CD Numancia - Malaga CF (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:30 FC Cartagena - Sevilla FC (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze (Puchar Polski)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Getafe CF - Deportivo Alaves (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Real Saragossa - Valencia CF (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 AFC Bournemouth - Middlesbrough FC (Puchar Ligi Angielskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Arsenal Londyn - Norwich City (Puchar Ligi Angielskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Bristol City - Crystal Palace (Puchar Ligi Angielskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 FC Magdeburg - Borussia Dortmund (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 FC Schweinfurt 05 - Eintracht Frankfurt (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 FSV Mainz 05 - Holstein Kiel (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Greuther Fürth - FC Ingolstadt 04 (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Inter Mediolan - Sampdoria Genua (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Leicester City - Leeds United (Puchar Ligi Angielskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Swansea City - Manchester United (Puchar Ligi Angielskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Manchester City - Wolverhampton Wanderers (Puchar Ligi Angielskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 En Avant Guingamp - Montpellier HSC (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:30 Cádiz CF - Real Betis (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:30 Real Murcia - FC Barcelona (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Środę 25. Października 2017
13:30 - (MŚ U17)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:00 Bayern Monachium - Celtic Glasgow (Młodzieżowa Liga Mistrzów Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
16:30 - (MŚ U17)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Chrobry Głogów - Arka Gdynia (Puchar Polski)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 FC Kaiserslautern - VfB Stuttgart (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Atalanta Bergamo - Hellas Werona (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Hertha BSC Berlin - FC Köln (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 VfL Osnabruck - FC Norymberga (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 VfL Wolfsburg - Hannover 96 (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:45 Lille OSC - Valenciennes FC (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:00 SD Formentera - Athletic Bilbao (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Bytovia Bytów - Legia Warszawa (Puchar Polski)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Real Valladolid - Leganes (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 SD Ponferradina - Villarreal CF (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 ACF Fiorentina - Torino FC (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 AS Roma - FC Crotone (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Bologna FC - Lazio Rzym (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Cagliari Calcio - Benevento Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Chelsea Londyn - Everton FC (Puchar Ligi Angielskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Chievo Werona - AC Milan (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Genoa CFC - SSC Napoli (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Jahn Regensburg - FC Heidenheim (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Juventus Turyn - Spal 1907 (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 RB Lipsk - Bayern Monachium (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 SC Freiburg - Dynamo Drezno (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 US Sassuolo Calcio - Udinese Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim (Puchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Tottenham Hotspur - West Ham United (Puchar Ligi Angielskiej)
1/8 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Angers SCO - AS Nancy (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Dijon FCO - Stade Rennes (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 FC Metz - Red Star Football Club 93 (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 RC Strasbourg - AS Saint-Étienne (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Toulouse FC - Clermont Foot (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Tours FC - FC Nantes (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:05 Troyes AC - Amiens SC (Puchar Ligi Francuskiej)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:30 Elche CF - Atletico Madryt (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:30 SD Eibar - Celta de Vigo (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Czwartek 26. Października 2017
19:30 Lleida Esportiu - Real Sociedad (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Deportivo La Coruna - Las Palmas (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Girona FC - UD Levante (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce (Puchar Polski)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Plus Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
21:30 CD Tenerife - Espanyol Barcelona (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:30 CF Fuenlabrada - Real Madryt (Puchar Króla Hiszpanii)
1/16 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 27. Października 2017
18:00 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
20:00 Twente Enschede - Excelsior Rotterdam (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 FSV Mainz 05 - Eintracht Frankfurt (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Merkury
(Pol)
[Audio/OGG]
 Media Player --> oraz
        
20:45 Paris Saint-Germain - OGC Nice (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 30. Października 2017
18:00 Lechia Gdańsk - Korona Kielce (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Plus Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
20:45 Hellas Werona - Inter Mediolan (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Burnley FC - Newcastle United (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Espanyol Barcelona - Real Betis (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Las Palmas - Deportivo la Coruna (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 10. Listopada 2017
20:45 Polska - Urugwaj (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 13. Listopada 2017
20:45 Polska - Meksyk (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
SoccerFM


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: