Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Środę 7. Grudnia 2016
18:00-22:30 - wszystkie mecze dnia (Liga Mistrzów Koszykarzy & Euro Cup)
18:00 CL Banvit - Ironi Nahariya Lag21,Antena Sport 6
18:00 CL Besiktas - Spirou Charleroi Lag22,Antena Sport 7
18:00 CL Szolnoki Olaj - AEK Athens Lag23,Antena Sport 8
18:00 Eurocup Lietkabelis - Gran Canaria Lag25
18:00 Eurocup Lokomotiv Kuban - Hapoel M. Jerusalem Lag26,FreeSport9
18:00 Eurocup Union Olimpija - Valencia Lag27
19:00 Eurocup MZT Skopje - Nizhny Novgorod Lag33
20:00 CL Aris - Helios Domzale Lag34,Antena Sport 15
20:00 CL Oldenburg - Ventspils Lag35,Antena Sport 14
20:00 Eurocup Buducnost - Zenit Petersburg Lag36,FreeSport9
20:30 CL Avellino - Mega Leks Lag37,Antena Sport 16
20:30 CL Strasbourg - Juventus Lag38,Antena Sport 18
20:30 CL Tenerife - Cibona Lag39
20:30 Eurocup Bilbao - Fuenlabrada Lag40,FreeSport2
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 14
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 15
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 16
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 18
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 6
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 7
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 8
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport9
(Ang/Brak) 
 Strona WWW --> oraz
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag39
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag40
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 8. Grudnia 2016
01:00-06:30 ** - wszystkie mecze dnia (NBA)
01:00 Boston Celtics vs Orlando Magic -> Lag43,JumboTV4,Antena Sport 3,ArenavisionA21,
01:00 Detroit Pistons vs Charlotte Hornets -> Lag44,JumboTV1,Antena Sport 4,ArenavisionA20,
01:30 Denver Nuggets vs Brooklyn Nets -> Lag64,JumboTV5,Antena Sport 5,ArenavisionA28,
01:30 Miami Heat vs Atlanta Hawks -> Lag65,JumboTV2,Antena Sport 6,ArenavisionA22,
02:00 Cleveland Cavaliers vs New York Knicks -> Lag69,JumboTV3,Antena Sport 9,ArenavisionA13,ArenavisionA14,ArenavisionA30,
02:00 Los Angeles Lakers vs Houston Rockets -> Lag70,JumboTV6,Antena Sport 11,ArenavisionA11,ArenavisionA12,
02:00 Portland Blazers vs Milwaukee Bucks -> Lag71,JumboTV7,Antena Sport 10,
02:30 Sacramento Kings vs Dallas Mavericks -> Lag85,JumboTV8,Antena Sport 13,
03:00 Indiana Pacers vs Phoenix Suns -> Lag87,JumboTV9,Antena Sport 14,
04:30 Golden State Warriors vs Los Angeles Clippers -> Lag93,JumboTV3,Antena Sport 1,Stadium-Live 22,ArenavisionA13,ArenavisionA14,ArenavisionA30,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 1
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 10
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 11
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 13
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 14
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 3
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 4
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 5
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 6
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 9
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA11
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA12
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA20
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA21
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA22
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA28
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA30
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag44
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag64
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag65
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag69
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag70
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag71
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag85
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag87
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag93
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 22
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:45 Fenerbahce Stambuł - Crvena Zvezda Telekom Belgrad (Euroliga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 15
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Digi Sport 2
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz oraz oraz
Digi Sport 2
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Olimpia Mediolan - CSKA Moskwa (Euroliga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 13
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
ShStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Real Madryt - Zalgiris Kowno (Euroliga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 15
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA11
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA12
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Digi Sport 2
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz oraz oraz
Digi Sport 2
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
ShStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 10. Grudnia 2016
02:00 Oklahoma City Thunder - Houston Rockets (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
        
13:00-21:00 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
17:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Kraków (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:30 KKS Kutno - Basket Toruń (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 AZS Koszalin - Rosa Radom (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Czarni Słupsk - Trefl Sopot (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 AZS Gorzów Wielkopolski - AZS Lublin (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Start Lublin - Zastal Zielona Góra (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Katarzynki Toruń - Basket Gdynia (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
TV Toruń
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
19:00 MKS Polkowice - MKK Siedlce (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Wrocław
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Niedzielę 11. Grudnia 2016
02:00 Chicago Bulls - Miami Heat (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
        
12:45 Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Gra Włocławek
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
13:00-21:30 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
18:00 Widzew Łódź - Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
Toya
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Poniedziałek 12. Grudnia 2016
01:00 Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
        
19:00-21:30 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
Program na Wtorek 13. Grudnia 2016
17:00-19:00 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
20:00 MHP Riesen Ludwigsburg - Zastal Zielona Góra (Liga Mistrzów Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Środę 14. Grudnia 2016
17:30 Chimki Moskwa - Bilbao Basket (Euro Puchar Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
18:00-20:00 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
18:00 Widzew Łódź - Basket Gdynia (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
Toya
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
18:30 Rosa Radom - BK Ventspils (Liga Mistrzów Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
        
19:00 Arka Gdynia - Wilki Morskie Szczecin (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
19:00 Wisła Kraków - Mersin Büyükşehir Belediyesi S.K (Euroliga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Wisla.Tv
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
20:00 ESB Villeneuve-d'Ascq - MKS Polkowice (Euroliga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:25 Konferencja Rosy Radom - po meczu z BK Ventspils (Liga Mistrzów Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ZebrraTV
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
20:30 Montakit Fuenlabrada - Lietuvos Rytas (Euro Puchar Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 15. Grudnia 2016
18:30 Trefl Sopot - Turów Zgorzelec (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
        
Program na Piątek 16. Grudnia 2016
18:00 Zastal Zielona Góra - Anwil Włocławek (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Włocławek
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 17. Grudnia 2016
13:00-20:30 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
17:00 Artego Bydgoszcz - AZS Lublin (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 Księżak Łowicz - Żubry Białystok (Polska 2. Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
iTV Łowicz
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
17:30 Pogoń Prudnik - Polonia Leszno (Polska 1. Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TV Prudnik
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
18:00 Siarka Tarnobrzeg - Czarni Słupsk (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Stal Ostrów Wielkopolski - Start Lublin (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
18:00 Widzew Łódź - MKS Polkowice (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
Toya
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
18:00 GTK Gliwice - SKK Siedlce (Polska 1. Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Youtube GTK Gliwice
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
??:?? MKK Siedlce - Wisła Kraków (Polska Liga Koszykarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Domtel Siedlce
(Pol/Brak) 

[2. link VLC Media Player]
Strona WWW --> oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? AZS Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław (Polska Liga Koszykarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Katarzynki Toruń - Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Polska Liga Koszykarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
TV Toruń
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
Program na Niedzielę 18. Grudnia 2016
12:45 Rosa Radom - Arka Gdynia (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:00-21:30 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
14:40 Konferencja Rosy Radom - po meczu z Arką Gdynia (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ZebrraTV
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Poniedziałek 19. Grudnia 2016
19:00 Basket Toruń - AZS Koszalin (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Wtorek 20. Grudnia 2016
??:?? - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 22. Grudnia 2016
18:00 Stal Ostrów Wielkopolski - Czarni Słupsk (Polska Liga Koszykarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Poniedziałek 31. Grudnia 2016
03:30 - (NBA - Liga Letnia)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2016
01:00-05:00 - wszystkie mecze dnia (WNBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
02:00 - (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Środę 12. Kwietnia 2017
18:00 Wilki Morskie Szczecin - Trefl Sopot (Polska Liga Koszykarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Sobotę 15. Kwietnia 2017
??:?? Zastal Zielona Góra - KKS Kutno (Polska Liga Koszykarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Czwartek 11. Października 2017
??:?? - (Polska Liga Koszykarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 1. Listopada 2017
??:?? - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Wideo promocja


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: