Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Poniedziałek 16. Stycznia 2017
19:00-05:00 ** - pozostałe mecze dnia (NBA)
19:00 Atlanta Hawks vs New York Knicks Lag1,BT Sports 1,Sportklub1,Sport TV5,JumboTV7,ArenavisionA29,
21:30 Philadelphia 76ers vs Milwaukee Bucks Lag20,JumboTV9,ArenavisionA21,
22:00 New Orleans Pelicans vs Indiana Pacers Lag21,FootDirect8,JumboTV7,BT Sports 1,ArenavisionA22,
23:00 Orlando Magic vs Denver Nuggets Lag25,ArenavisionA26,ArenavisionA27,JumboTV1,
01:30 Charlotte Hornets vs Boston Celtics Lag33,ArenavisionA20,JumboTV7,
03:00 Utah Jazz vs Phoenix Suns Lag38,ArenavisionA21,JumboTV2,
04:30 Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Clippers Lag43,ArenavisionA26,ArenavisionA27,JumboTV7,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA20
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA21
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA22
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA26
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA27
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA29
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FootDirect8
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Washington Wizards - Portland Trail Blazers (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
ArenavisionA20
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag6
(Pol/Ang) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Wtorek 17. Stycznia 2017
02:00 Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
ArenavisionA11
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA12
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA26
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA27
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FreeSport6
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Stadium-Live 14
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00-19:00 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
19:30 MKK Siedlce - AZS Lublin (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Domtel Siedlce
(Pol/Brak) 

[2. link VLC Media Player]
Strona WWW --> oraz
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
20:30 ASVEL Lyon-Villeurbanne - Rosa Radom (Liga Mistrzów Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
        
Program na Środę 18. Stycznia 2017
15:00-23:00 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
18:00 - (Euro Puchar Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
18:00 Widzew Łódź - AZS Gorzów Wielkopolski (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
Toya
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
18:30 Zastal Zielona Góra - Spirou Charleroi (Liga Mistrzów Koszykarzy) Public Sport - tylko 2. połowa
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:00 MKS Polkowice - Bourges Basket (Euroliga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
19:00 Wisła Kraków - USK Praga (Euroliga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Wisla.Tv
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
19:00 Księżak Łowicz - KKS Kutno (Polska 2. Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
iTV Łowicz
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
20:45 - (Euro Puchar Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 19. Stycznia 2017
18:30 Trefl Sopot - Anwil Włocławek (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Włocławek
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:00-21:00 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
Program na Piątek 20. Stycznia 2017
18:30 Basket Toruń - Turów Zgorzelec (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 21. Stycznia 2017
02:00 Houston Rockets - Golden State Warriors (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
13:00-22:00 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
15:00 MKK Siedlce - Ślęza Wrocław (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Domtel Siedlce
(Pol/Brak) 

[2. link VLC Media Player]
Strona WWW --> oraz
        
17:00 Zagłębie Sosnowiec - Basket Toruń (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 Wisła Kraków - Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Wisla.Tv
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
18:00 KKK Krosno - Czarni Słupsk (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Siarka Tarnobrzeg - Start Lublin (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
18:00 GTK Gliwice - Pogoń Prudnik (Polska 1. Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Youtube GTK Gliwice
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
23:00 Boston Celtics - Portland Trail Blazers (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 22. Stycznia 2017
02:30 Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
12:45 Rosa Radom - Zastal Zielona Góra (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
13:00-20:30 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
14:40 Konferencja Rosy Radom - po meczu z Zastalem Zielona Góra (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ZebrraTV
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
17:00 Artego Bydgoszcz - MKS Polkowice (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Orlando Magic - Golden State Warriors (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
18:00 AZS Lublin - Basket Gdynia (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
18:00 Wilki Morskie Szczecin - AZS Koszalin (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
21:30 Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers (NBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
        
Program na Środę 25. Stycznia 2017
18:00 Artego Bydgoszcz - Basket Gdynia (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:00 Stal Ostrów Wielkopolski - Basket Toruń (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Piątek 27. Stycznia 2017
17:30 Ślęza Wrocław - AZS Lublin (Puchar Polski Koszykarek)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
SportKrak
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 AZS Koszalin - KKK Krosno (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:00 AZS Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań (Puchar Polski Koszykarek)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
SportKrak
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Sobotę 28. Stycznia 2017
16:00 MKS Polkowice - (Puchar Polski Koszykarek)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
SportKrak
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 Turów Zgorzelec - Siarka Tarnobrzeg (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
        
18:30 Wisła Kraków - (Puchar Polski Koszykarek)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
SportKrak
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Niedzielę 29. Stycznia 2017
12:45 KKS Kutno - Czarni Słupsk (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 Zastal Zielona Góra - Trefl Sopot (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Start Lublin - Wilki Morskie Szczecin (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
20:00 - (Puchar Polski Koszykarek)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 31. Stycznia 2017
18:00 & 20:45 - 3 mecze dnia (Euroliga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Środę 12. Kwietnia 2017
18:00 Wilki Morskie Szczecin - Trefl Sopot (Polska Liga Koszykarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Sobotę 15. Kwietnia 2017
??:?? Zastal Zielona Góra - KKS Kutno (Polska Liga Koszykarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Czwartek 11. Października 2017
??:?? - (Polska Liga Koszykarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 31. Grudnia 2017
03:30 - (NBA - Liga Letnia)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2017
01:00-05:00 - wszystkie mecze dnia (WNBA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2017
13:30-18:00 - wszystkie mecze dnia (Zjednoczona Liga VTB)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
UnitedVTB
(Brak/Ros) 

[mecz wybierz z prawej strony pod belką Watch!]
Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 1. Listopada 2222
??:?? - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Wideo promocja


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: