Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Poniedziałek 16. Lipca 2018
20:30 Belle Vue Aces - Somerset Rebels (Angielska Elite League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Tut8
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Program na Środę 18. Lipca 2018
19:00 Vastervik Speedway - Lejonen Gislaved (Szwedzka Elitserien)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
Program na Piątek 20. Lipca 2018
11:00 GP Niemiec - 1. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
15:00 GP Niemiec - 2. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
Program na Sobotę 21. Lipca 2018
12:00 GP Niemiec - 3. Trening (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 GP Niemiec - Kwalifikacje (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - w Cardiff (Grand Prix na Żużlu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV6
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
21:00 Zawody Mistrzostw Europy Par - w Lonigo (Żużel)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 22. Lipca 2018
15:10 GP Niemiec - Wyścig (Formuła 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:30 Polonia Piła - Lokomotiw Dyneburg (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Zawody - w Rzeszowie (Żużel)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PodkarpacieLIVE
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
19:00 Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów - w Lesznie (Żużel)
2. Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 27. Lipca 2018
??:?? Stal Gorzów Wielkopolski - Unia Leszno (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Niedzielę 29. Lipca 2018
??:?? Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Fiat
(Pol)
[Audio]
 
        
??:?? GTŻ Grudziądz - KS Toruń (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Unia Tarnów - Stal Gorzów Wielkopolski (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Niedzielę 12. Sierpnia 2018
??:?? Unia Leszno - GTŻ Grudziądz (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? KS Toruń - Unia Tarnów (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Stal Gorzów Wielkopolski - Sparta Wrocław (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Fiat
(Pol)
[Audio]
 
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Niedzielę 19. Sierpnia 2018
??:?? Sparta Wrocław - KS Toruń (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Fiat
(Pol)
[Audio]
 
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? GTŻ Grudziądz - Falubaz Zielona Góra (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Niedzielę 26. Sierpnia 2018
??:?? Unia Leszno - Sparta Wrocław (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ELKA
(Pol)
[Audio]
 
        
??:?? KS Toruń - Stal Gorzów Wielkopolski (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gorzów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Włókniarz Częstochowa - GTŻ Grudziądz (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Fiat
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów (Speedway Ekstraliga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Poniedziałek 31. Grudnia 2018
01:00 - (NHL) ***
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2018
??:?? GP Abu Zabi - 1. Trening (Formuła 1)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive9
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
??:?? GP Abu Zabi - 2. Trening (Formuła 1)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive9
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
Program na Sobotę 31. Grudnia 2018
??:?? GP Abu Zabi - Kwalifikacje (Formuła 1)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive10
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA10
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA11
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA27
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA28
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bvls1
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls4
(Bel) 
 Strona WWW -->
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
ORF Sport
(Nie) 

[poza Austrią, użyj Hola Better Internet]
Strona WWW -->
ORF1
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
RTL
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
??:?? GP Abu Zabi - 3. Trening (Formuła 1)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive11
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA10
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA11
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA27
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA28
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bvls1
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls4
(Bel) 
 Strona WWW -->
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2018
??:?? GP Abu Zabi - Wyścig (Formuła 1)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive10
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA10
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA11
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA27
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA28
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bvls1
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls9
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect11
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV20
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sport TV5
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 16
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 26
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 35
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
        
Program na Poniedziałek 31. Grudnia 2222
16:30 Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - w Gdańsku (Żużel)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Środę 31. Grudnia 2222
04:30 New Orleans Pelicans - Golden State Warriors (NBA) **
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA5
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA6
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut23
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 31. Grudnia 2222
16:00-00:00 - kilka meczów dnia (Liga Narodów Siatkarzy i Siatkarek)
16:00 Portugalia - Turcja Lag6
17:00 Bułgaria K - Finlandia K Lag9
19:00 Estonia - Czechy Lag20
20:00 Węgry K - Czechy K Lag25
22:40 Korea Południowa K - Serbia K Lag3
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag6
(Pol/Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag9
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00-20:00 - dwa mecze dnia (Hokej na Trawie)
17:00 Indie - Belgia Lag4
19:30 Holandia - Australia Lag13
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag4
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
19:30 Konferencja Rosy Radom - po meczu z Zastalem Zielona Góra (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ZebrraTV
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
20:00-00:00 - kilka meczów dnia (Piłka Ręczna)
20:00 Czarnogóra - Chorwacja Lag24
22:00 Portugalia - Serbia Lag37
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2222
01:00-06:30 Gala - (Gala Boksu i MMA)
01:00 Boks: Golden Boy Boxing - Undercard Matches Lag41
02:00 Wrestling IMPACT Wrestling Lag46
02:30 Boks: Mercito Gesta vs. Roberto Manzanarez Lag47
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag41
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag46
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Sobotę 31. Grudnia 2222
09:30 & 13:45 GP Wielkiej Brytanii - (Formuła 2)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Nomina HDch3
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
11:30 Turniej Mężczyzn - w Hertogenbosch (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!ManiakTV2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag85
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Tut33
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00 Turniej Kobiet - w Nottingham (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
13:30 Wyścig dookoła Słowenii - Etap 4. (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Tut23
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
13:30 Turniej Kobiet - w Eastbourne (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut20
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00 Turniej mężczyn - w Antalaya (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:30 Turniej Kobiet - w Hertogenbosch (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag78
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut18
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:45-19:30 - wiele meczów dnia (Rugby)
14:45 Grenoble FC - Union Sportive Oyonnax Lag12
15:30 Castleford Tigers - St Helens Lag37
17:45 - Champions Cup Final: Leinster - Racing 92 Lag77,Sky Action,BT Sports 2,ArenavisionA15,ArenavisionA16,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA15
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA16
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag12
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag77
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Action
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:45-22:30 - wiele meczów dnia (Rugby)
14:45 - Top 14 RC Toulonnais - Montpellier Herault RC Lag19
16:00 - Aviva Premiership Gloucester - Harlequins Football Club Lag56
16:00 - Aviva Premiership Leicester Tigers - Northampton Saints Lag57,BT Sports 2,
16:00 - Aviva Premiership Wasps - Worcester Warriors Lag61
16:15 - Pro14 Edinburgh - Scarlets Lag65,Sky Main,
17:00 - Pro14 Zebre - Dragons Lag79
17:15 Sharks - Bulls Lag80,Sky Arena,
18:00 - Top 14 Multiplex Lag96
19:35 - Pro14 Southern Kings - Cardiff Blues Lag35
20:35 - Pro14 Leinster - Treviso Lag69
20:45 - Top 14 Lyon - Stade Francais Paris Lag75
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag56
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag57
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag61
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag65
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag69
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag75
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag79
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag80
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag96
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Arena
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00-22:30 - wiele meczów dnia (Piłka Ręczna)
15:00 Rostov K - Ferencvaros K Lag30,SpStream12,GS Live12,
16:10 Skjern - Holstebro Lag62
17:00 Vardar SCBT K - Midtjylland K Lag78,SpStream12,GS Live12,
18:15 Aalborg - Arhus Lag6
19:00 Gyor K - Buducnost K Lag26,SpStream12,GS Live12,
20:30 Erlangen - TSV Hannover-Burgdorf Lag66
20:30 Rhein-Neckar - HSG Wetzlar Lag67
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
GS Live12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag6
(Pol/Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag62
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag66
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag67
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag78
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream12
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Wyścig kolarski - Etap 3. (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Lag5
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Tut23
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
15:15 - kilka meczów dnia (Piłka Ręczna)
15:15 CSM Bucuresti K - Gyor K Lag20,SpStream11,GS Live11
17:00 Anaitasuna - Barcelona Lag73
17:00 Benidorm - Granollers Lag74
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
GS Live11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag74
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream11
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 & 18:00 - dwa mecze dnia (Hokej na Trawie)
16:00 Koln - Harvestehuder Lag10
18:00 Mannheimer - Mulheim Lag10
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag10
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
16:00-21:00 - kilka meczów dnia (Siatkówka)
16:00 Albania W - Szwecja W Lag24
16:00 Łotwa - Macedonia Lag26
19:00 Austria W - Estonia W Lag43
19:00 Białoruś - Chorwacja Lag44
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag44
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00-22:15 - wszyskie mecze dnia (Piłka Ręczna)
16:00 Holandia - Szwecja Lag11
19:15 Norwegia - Szwajcaria Lag49
20:00 Chorwacja - Czarnogóra Lag54
20:00 Słowenia - Węgry Lag55
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag11
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag49
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag54
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag55
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Turniej Mężczyzn - w Eastbourne (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
GS Ve22   Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Tut22
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:15-22:15 - kilka meczów dnia (Rugby)
16:15 Munster - Edinburgh Lag77,Sky Action,
17:00 - Aviva Premiership Bath - London Irish Lag2
17:00 - Aviva Premiership Harlequins Football Club - Exeter Chiefs Lag3
17:00 - Aviva Premiership Newcastle Falcons - Wasps Lag4,BT Sports 2,
17:00 - Aviva Premiership Northampton Saints - Worcester Warriors Lag5
17:00 - Aviva Premiership Sale Sharks - Leicester Tigers Lag6,BT Sports 3,
17:00 - Aviva Premiership Saracens - Gloucester Lag7
17:15 Sharks - Highlanders Lag9
21:00 - Top 14 Multiplex Lag3
21:00 - Top 14 Castres Olympique - Union Sportive Oyonnax Lag4,HDSports7,Sky Arena,
21:00 - Top 14 Clermont - Stade Toulousain Lag5
21:00 - Top 14 La Rochelle - Stade Francais Paris Lag6,Sky Action,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
HDsports7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag4
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag5
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag6
(Pol/Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag77
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag9
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Action
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sky Arena
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:30 Turniej mężczyn - US Open (Turniej Golfowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!ManiakTV5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Golf Channel
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag56
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag57
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag58
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sky Golf
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV4
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
        
17:00-21:00 - wiele meczów dnia (Piłka Ręczna)
17:00 Barcelona - Puente Genil Lag94
17:00 Kristiansand K - SCM Craiova K Lag95,SpStream11,GS Live11,
17:00 La Rioja - Ademar Lag96
18:00 TSV Hannover-Burgdorf - HSG Wetzlar Lag30
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
GS Live11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag94
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag95
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag96
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream11
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:15 & 18:15 - dwa mecze dnia (Rugby)
17:15 Sharks - Lions Lag46,Sky Action,
18:15 Catalans Dragons - Castleford Tigers Lag56,Sky Action,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag46
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag56
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Action
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00-20:00 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
18:00-21:00 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
19:00-23:00 - kilka meczów dnia
19:00 Nexe - Fuchse Berlin Lag16
20:30 Huttenberg - Erlangen Lag53
20:45 St. Raphael - Granollers Lag62
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag53
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag62
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Grand Prix Szwecji - w Hallstavik (Żużel)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV6
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
GS Live9
(Ang) 
 Strona WWW -->
GS Ve9   Strona WWW -->
Lag39
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
SpStream9
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
19:00 Rosja - Japonia (Liga Narodów Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag45
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Turniej PGA Tour Golf - w USA (Turniej Golfowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Golf Channel
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Golf
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sport TV4
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
        
19:00 Turniej PGA Tour Golf - w USA (Turniej Golfowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Golf Channel
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Golf
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV4
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Tut23
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
19:30 - (Mecz Towarzyski Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
19:30 Zawody - w Milton Keynes (Kręgle)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
20:00-00:00 Gala - (Gala Boksu i MMA)
20:00 Bosks: Amir Khan vs Phil Lo Greco Lag35,,Tut9,Nomina hd1,FreeSport1
20:00 Bosks: Otto Wallin vs. Adrian Granat Lag36
20:30 Bosks: Carl Frampton vs. Nonito Donaire Lag52,Tut10,SpStream9,HDsports2,GS Live9
21:00 MMA Enfusion 64 Lag69
23:00 Bosks: Agit Kabayel vs. Miljan Rovcanin Lag83
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
FreeSport1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
GS Live9
(Ang) 
 Strona WWW -->
HDsports2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag52
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag69
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag83
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Nomina HD1
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut9
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:00-02:00 Gala - kilka gal (Gala Boksu i MMA)
20:00 Boks: Ben Wager vs. Steve Brogan Lag33
20:30 Boks: Sam Sexton vs. Hughie Fury - Undercards Lag47
21:00 MMA Enfusion 67: The Hague Lag73
21:30 MMA GLORY 53 - Main Event Lag19
22:00 Boks: Sam Sexton vs. Hughie Fury Lag47
23:00 Boks: Kenya Enriquez vs. Yokasta Valle Lag87
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag87
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
20:00 - kilka gal (MMA)
20:00 Muay Thai Grand Prix 17 Lag45
22:00 US Open ISKA World Championship - Semifinal Lag50
01:00 US Open ISKA World Championship - Final Lag50
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag45
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag50
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
20:45 Leeds Rhinos - St Helens (Rugby - Super League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Action
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2222
02:00 Gala - w Oklahomie (Gala boksu zawodowego) Gilberto Ramirez - Roamer Alexis Angulo
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
02:40 & 05:00 GP Malezji - Rozgrzewka & Wyścigi (Motocyklowe MŚ)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA10
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA11
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
FootDirect6
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
Lag119
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
08:30 Rajd Włoch - OS na żywo (Rajdowe MŚ)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sport TV5
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
WRC Live 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
WRC Radio
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
09:00 & 10:30 Zawody w Silverstone - Wyścig (Formuła 2 i GP3)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
FreeSport5
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Nomina HD5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sky Formula
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
09:00 & 13:20 Zawody w Spa - Wyścigi (Formuła 3 Open)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
F3 Open
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag69
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
09:00 Brazylia - Chiny (Liga Narodów Siatkarek)
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
09:30 & 12:00 Rajd Włoch - (Rajdowe MŚ) Dzień 3.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Lag90
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
WRC Live 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
WRC Radio
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
09:30 Turniej European Tour Golf - we Francji (Turniej Golfowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Golf Channel
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Golf
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports 4
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports 4
(Ang)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Sport TV4
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
        
10:00 Turniej Kobiet - w Toruniu (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
KP Sport
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
10:00 Zawody Mistrzostw Polski - w Sieradzu (Lekkoatletyka U23) Dzień 2.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
KP Sport
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
10:30 Zawody Pucharu Świata - w Belgradzie (Wioślarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
11:00 Zawody w Brnie - Wyścigi (Wyścigi Supersportów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
        
11:30-18:00 - 3 mecze dnia (Hokej na Trawie)
11:30 Belgia - Pakistan Lag12
13:45 Holandia - Argentyna Lag12
16:00 Australia - Indie Lag12
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag12
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
12:00 Japonia - Argentyna (Liga Narodów Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag79
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:30 & 15:00 - wszyskie mecze dnia (Niemiecka Bundesliga Piłkarzy Ręcznych)
12:30 Goppingen - Minden Lag5
12:30 Huttenberg - Gummersbach Lag6
12:30 MT Melsungen - Fuchse Berlin Lag7
12:30 N-Lubbecke - SG Flensburg-Handewit Lag8
12:30 TSV Hannover-Burgdorf - Leipzig Lag9
15:00 Handball Rhein-Neckar - Ludwigshafen Lag21
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag5
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag6
(Pol/Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag9
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:30 & 15:00 - wszyskie mecze dnia (Niemiecka Bundesliga Piłkarzy Ręcznych)
12:30 Gummersbach - Leipzig Lag67,PL Sportklub,
12:30 HSG Wetzlar - TSV Hannover-Burgdorf Lag68
12:30 Lemgo - SC Magdeburg Lag69
12:30 N-Lubbecke - Rhein-Neckar Lag70
12:30 Stuttgart - Huttenberg Lag71
15:00 Minden - Ludwigshafen Lag19
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag67
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag68
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag69
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag70
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag71
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:30-18:00 Turniej Kobiet i Mężczyzn - w Warszawie (Siatkówka plażowa) Dzień 4.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:30-20:30 - wszyskie mecze dnia (Rugby)
12:30 - Top 14 Stade Francais Paris - Section Paloise Lag53
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag53
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:30 Zawody w Silverstone - Wyścig (Porsche Super Cup)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
12:30 Turniej PGA Tour Golf - we Włoszech (Turniej Golfowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Golf Channel
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sky Golf
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sport TV4
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
        
12:45-22:30 - kilka meczów dnia (Rugby)
12:25 Bordeaux Begles v Racing 92 - Sky Action,
16:00 - Aviva Premiership London Irish - Saracens Lag83
16:00 - Aviva Premiership Wasps - Northampton Saints Lag84,BT Sports 1
16:00 - Super League Hull KR - Leeds Lag85
16:50 - Top 14 Stade Toulousain - La Rochelle Lag96
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag83
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag84
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag85
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag96
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Action
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00 & 19:00 Turniej mężczyn - w Hamburgu (Rzutki - Darts)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00-20:30 - kilka meczów dnia (Rugby)
13:00 Toulouse - London Broncos Lag10,FLive2,FLive9,FLive4,FLive37,Sky Arena,Tut27,
16:00 England - Barbarians Lag37,Tut27,Sky Arena,FLive29,FLive63,
16:15 Rochdale - Swinton Lag40,Tut27,Sky Arena,FLive42,FLive37
18:30 Batley - Dewsbury Lag82,Tut27,Sky Arena,FLive42,FLive37
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FLive2
(Ang) 
 Strona WWW -->
FLive29
(Ang) 
 Strona WWW -->
FLive37
(Ang) 
 Strona WWW -->
FLive4
(Ang) 
 Strona WWW -->
FLive9
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag10
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag40
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag82
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Arena
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Tut27
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00 Turcja - USA (Liga Narodów Siatkarek)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:15 Turniej European Tour Golf - (Turniej Golfowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Golf
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Tut28
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
13:30 & 16:00 - dwa mecze dnia (Liga Narodów - Hokej na Trawie)
13:30 Herakles - Rotterdam Lag11
16:00 Kampong - Bloemendaal Lag36
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag11
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:30 Turniej mężczyn - w Anglii (Rzutki - Darts)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
FLive37
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag56
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Arena
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Tut22
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
13:30 Zawody we Franji - Wyścig mężczyzn (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
14:00-18:30 - kilka meczów dnia (Rugby)
14:00 USA Perpignan - Colomiers Lag2
14:00 Wasps - Leicester Tigers Lag3,BT Sports 1,
16:00 Italy - England Lag31,,Tut30,ArenavisionA15,ArenavisionA16,
16:00 Leigh Centurions - Toronto Wolfpack Lag32
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA15
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA16
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag32
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut30
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00-19:30 - wszyskie mecze dnia (Rugby)
14:00 - Aviva Premiership London Irish - Worcester Warriors Lag18
14:00 Zebre - Cardiff Blues Lag19
14:15 Colomiers - Beziers Lag21
16:00 London Broncos - Toronto Wolfpack Lag65,Premier Sports,
16:30 - Aviva Premiership Saracens - Leicester Tigers Lag72,BT Sports 1,
16:50 - Top 14 La Rochelle - RC Toulonnais Lag74
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag65
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag72
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag74
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Premier Sports
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00-22:40 - kilka meczów dnia (Rugby - Ligi Europejskie)
14:00 - Aviva Premiership Harlequins Football Club - Wasps Lag48,BT Sports 2,
14:05 - Pro14 Treviso - Scarlets Lag50,Sky Arena,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag48
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag50
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Arena
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00 Puchar Ligi - w Gdańsku (Żużlowa Polska 1. Liga)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
14:00 Turniej European Tour Golf - (Turniej Golfowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Golf Channel
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Golf
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
Tut27
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
14:30 Francja - Kanada (Liga Narodów Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag86
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:45 Wanda Kraków - Motor Lublin (Żużlowa Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:45 Wyścig kolarski - Dookoła Szwajcarii (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag76
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
15:00-20:00 - wiele meczów dnia (Piłka Ręczna)
15:00 Ludwigshafen - Stuttgart Lag41
15:00 Metz W - Vardar SCBT K Lag42
15:00 Handball Midtjylland K - Krim K Lag43
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag41
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag42
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Niemcy - Rosja (Liga Narodów Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag6
(Pol/Ang) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 - kilka meczów dnia (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
15:00 SC Magdeburg - Hannover-Burgdorf Lag62
16:50 Skjern - Nantes Lag95
17:00 Vardar - Kiel Lag18
17:30 Goppingen - Chambery Savoie Lag41
20:00 Granollers - St. Raphael Lag11
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag11
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag41
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag62
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag95
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 - wszyskie mecze dnia (Niemiecka Bundesliga Piłkarzy Ręcznych)
15:00 Fuchse Berlin - Huttenberg Lag66
15:00 Gummersbach - TSV Hannover-Burgdorf Lag67
15:00 Lemgo - N-Lubbecke Lag68
15:00 Ludwigshafen - Erlangen Lag69
15:00 Minden - Kiel Lag70
15:00 Rhein-Neckar - Leipzig Lag71,PL Sportklub,
15:00 SC Magdeburg - MT Melsungen Lag72
15:00 SG Flensburg-Handewit - Goppingen Lag73
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag66
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag67
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag68
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag69
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag70
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag71
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag72
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:30 Wyścig dookoła Chorwacji - Etap 6. (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Bvls10
(Bel) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
16:00 & 18:15 - kilka meczów dnia (Piłka Ręczna)
16:00 Litwa - Łotwa Lag11
18:15 Austria - Francja Lag38
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag11
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00-22:45 - wiele meczów dnia (Rugby)
16:00 Rugby - Aviva Premiership Wasps - Exeter Chiefs Lag13,BT Sports 1,
16:30 Rugby - Pro14 Dragons - Treviso Lag18
16:50 Rugby - Top 14 Racing 92 - La Rochelle Lag20,Sky Action
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Action
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Kolejarz Rawicz (Żużlowa Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:00 Brazylia - Niemcy (Liga Narodów Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
Tut48
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Polska - Kanada (Liga Narodów Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag39
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Tut49
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Polska - Niemcy (Liga Narodów Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag81
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Serbia - Australia (Liga Narodów Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag82
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Pogoń Szczecin - GTPR Gdynia (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
16:00 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
16:30-22:15 - kilka meczów dnia (Rugby)
16:30 - Challenge Cup St Helens - Hull FC Lag51,FLive12,FLive8
16:30 Anglia U20 - Włochy U20 Lag52
16:30 Nowa Zelandia U20 - Walia U20 Lag53
16:30 RPA U20 - Irlandia U20 Lag54
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FLive12
(Ang) 
 Strona WWW -->
FLive8
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag51
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag52
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag53
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag54
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:30 KS Toruń - GTŻ Grudziądz (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Drhtv5
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
16:30 GTŻ Grudziądz - Unia Tarnów (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!*MundialTV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
!ManiakTV7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
16:30 Falubaz Zielona Góra - GTŻ Grudziądz (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV7
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Drhtv5
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
Text 20 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
16:30 Stal Rzeszów - Kolejarz Rawicz (Żużlowa Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PodkarpacieLIVE
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
16:30 Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław (Speedway Ekstraliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Zachód
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Zielona Góra
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
16:45 Wisła Kraków - MKS Polkowice (Polska Liga Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Wisla.Tv
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
17:00 & 19:00 Gala UFC - (MMA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
GS Live10
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut26
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
17:00-20:00 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
17:00-21:00 - wszystkie mecze dnia (Polska 1. Liga oraz 2. Liga Koszykarzy i Koszykarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Pzkosz Live
(Pol) 

[relacja tekstowa]
Strona WWW -->
        
17:00 THW Kiel - Vardar Skopje (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 - (Puchar Hiszpanii Piłkarzy Ręcznych)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
17:00 Korona Kielce - UKS Kościerzyna (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
17:00 AZS Koszalin - GTPR Gdynia (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Koszalin
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 MKS Będzin - Chemik Bydgoszcz (Polska Liga Siatkarzy)
O 13. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 Mazovia Warszawa - WTS Włocławek (Polska 2. Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
17:15 Zagłębie Lubin - MKS Lublin (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
17:30-21:00 - kilka meczów dnia (Piłka Ręczna)
17:30 Rumunia K - Portugalia K Lag5
18:00 Serbia K - FJR Macedonia K Lag22
19:00 Republika Czeska K - Słowenia K Lag36
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag36
(Ang)