sas_idmnet.relase("top_1");
  Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Niedzielę 10. Grudnia 2017
00:01 - kilka meczów dnia
00:00 Guayaquil City - Deportivo Cuenca Lag34
01:00 Independiente Santa Fe - Deportes Tolima Lag52,ArenavisionA23,ArenavisionA24,JumboTV20,
01:00 San Luis Quillota - Audax Italiano Lag53,ArenavisionA25,ArenavisionA26,JumboTV19,
01:30 Arsenal Sarandi - CA Independiente Lag58,FootDirect6,ArenavisionA32,ArenavisionA33,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA23
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA24
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA25
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA26
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect6
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV19
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV20
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag52
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag53
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag58
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
09:00 Melbourne City - Central Coast Mariners (Australijska A-League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut1
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
11:00 Magazyn - Cafe (Magazyn sportowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
12:00 & 14:00 & 16:00 - 3 mecze dnia (Liga Bułgarska)
12:00 Dunav Ruse vs Lok. Plovdiv Tut17
16:00 CSKA-Sofia - Beroe Stara Zagora Lag18
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
Tut17
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:00 & 14:30 & 17:00 - 3 mecze dnia (Rosyjska Premier League)
12:00 Amkar Perm - FK Krasnodar Ros 262999,Ros 254780,
14:30 Spartak Moscow vs CSKA Moscow Tut19,Match TV,FootDirect4,Ros 257800,Sport TV5,
17:00 FK Rostov - FC Ufa Lag29
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect4
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag29
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 257800
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 262999
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Tut19
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:00 & 16:00-22:00 - wszyskie mecze dnia (Hiszpańska Liga Adelante)
12:00 CET CORDOBA-RAYO VALLECANO ,ArenavisionA8,ArenavisionA9,JumboTV3,
16:00 Lugo - Leonesa Lag10,ArenavisionA8,ArenavisionA9,
18:00 Gimnastic - Sevilla FC B Lag46
18:00 Real Oviedo - Osasuna Lag47,,Tut28,Bein6,,ArenavisionA8,ArenavisionA9,ArenavisionA10,ArenavisionA11,
20:00 Tenerife - Reus Deportiu Lag82,,ArenavisionA8,ArenavisionA9,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA10
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA11
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA8
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA9
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag10
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag46
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag82
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut28
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:00-19:30 - wszyskie mecze dnia (Turecka Super League)
12:00 Osmanlispor vs Alanyaspor Tut23,Stadium-Live 60,
14:30 Sivasspor vs Basaksehir Tut23,Stadium-Live 60,
17:30 Kayserispor - Besiktas Lag37,,Tut23,Tut14,FootDirect8,JumboTV19,Stadium-Live 60,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect8
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 60
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut14
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut23
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:00-20:00 - wszyskie mecze dnia (Duńska Superligaen)
12:00 Odense vs Silkeborg Tut35,
16:00 AaB Aalborg - FC Copenhagen Lag17
18:00 Brondby - AGF Aarhus Lag49,,Tut29
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag49
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut29
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut35
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:00 Real Sociedad - Malaga CF (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive11
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA1
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA2
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein3
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect2
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 11
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut21
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut30
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut31
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut34
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut9
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:30 Chievo Werona - AS Roma (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive10
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein4
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
ESPN UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FootDirect4
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 257800
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263005
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sky Calcio
(Wło) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut25
(ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:30 Roda JC Kerkrade - FC Groningen (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls4
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport20
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut15
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:30 Magazyn - Cafe - Dogrywka (Magazyn sportowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
IPLA Sport Free
(Pol) 

[720p - po wejściu klikj Oglądaj]
Strona WWW -->
IPLA Sport Free
(Pol) 

[w aplikacji IPLA]
IPLA Sport Free
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
13:00 & 18:30 - dwa mecze dnia (Ukraińska Premier Liga)
13:00 Oleksandria x Dynamo Kyiv FootDirect5,
18:30 FK Zorya Luhansk - Shakhtar Donetsk Lag54
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect5
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag54
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00 Southampton FC - Arsenal Londyn (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive14
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA27
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA28
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA3
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA4
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein11
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein2
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect3
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport12
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 257788
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263001
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sport TV3
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 12
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut2
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
13:30 Hibernian - Celtic Glasgow (Szkocka Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein7
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sky Football
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Tut20
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut4
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:30 FC Köln - SC Freiburg (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein5
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport23
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 48
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 8
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut6
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:30 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Niemiecka 2. Bundesliga)
13:30 2.Bundesliga Konferenz / Simulcast Stadium-Live 2,Tut8,
13:30 FC St. Pauli - MSV Duisburg Stadium-Live 3,Stadium-Live 45,JumboTV20,FreeSport17
13:30 1. FC Kaiserslautern - FC Ingolstadt 04 Stadium-Live 4,Stadium-Live 46,!PL 11 Extra,PL 11 Extra,JumboTV18,FreeSport15,
13:30 SV Sandhausen - Arminia Bielefeld Stadium-Live 5,Stadium-Live 47,JumboTV16,FreeSport16,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport15
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport16
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport17
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV16
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV18
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV20
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 2
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 3
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 4
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 45
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 46
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 47
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 5
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut8
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00 & 16:30 - dwa mecze dnia (Liga Serbska)
14:00 Napredak vs Partizan Tut10,
16:30 FK Crvena zvezda - Borac Lag23,Tut10,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut10
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00-20:30 - 3 mecze dnia (Grecka Super League)
14:00 - Smyrnis Vs Asteras Tripolis - JumboTV15,
16:15 - Atromitos Vs Levadiakos - JumboTV15,
18:30 - PAOK Vs Panathinaikos - JumboTV15,Lag55
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag55
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00 Altach - Austria Vienna (Austriacka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
Tut26
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:30 Spartak Moskwa - CSKA Moskwa (Rosyjska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect4
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
Ros 257800
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Tut19
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:30 FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA21
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA22
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport20
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sky Mix
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut15
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:30 Sparta Rotterdam - Vitesse Arnhem (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls6
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport21
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut16
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:30 Club Brugge KV - Lokeren (Belgijska Jupiter League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls8
(Bel) 
 Strona WWW -->
FootDirect6
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV17
(Ang) 
 Strona WWW -->
Premier Sports
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Tut24
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 & 17:00 - dwa mecze dnia (Liga Chorwacka)
15:00 Lok. Zagreb vs Hajduk Split Lag5,Tut25,FootDirect7
17:00 HNK Rijeka - Slaven Belupo Lag31,,Tut25,FootDirect5
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect5
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FootDirect7
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag5
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut25
(ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Amiens SC - Olympique Lyon (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA7
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect5
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport18
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 22
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut3
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 SSC Napoli - ACF Fiorentina (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive10
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein4
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Bvls9
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv5
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect1
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sky Calcio
(Wło) 
 Strona WWW -->
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut31
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Spal 1907 - Hellas Werona (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein9
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport13
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut13
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Udinese Calcio - Benevento Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein8
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport14
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut14
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:15 Liverpool FC - Everton FC (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive14
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA27
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA28
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA3
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA4
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein11
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein2
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bvls1
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect3
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport12
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag6
(Pol/Ang) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 257788
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 263001
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sky Premier
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport TV3
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 12
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 30
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut2
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
15:30 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive9
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Drhtv7
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV16
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
15:30 Wisła Kraków - Wisła Płock (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive13
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag9
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
15:30 Hannover 96 - TSG 1899 Hoffenheim (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive11
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein5
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect8
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport23
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 3
(Ros) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football 3
(Ros)
[HD]
 Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 139688
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 27
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut7
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 - 3 mecze dnia (Szwajcarska 1. Liga i 2. Liga)
16:00 Super League FC Zurich - Luzern Lag12,Tut22,SF2,
16:00 Super League Lugano - Lausanne Lag13
16:00 Super League Young Boys - Grasshoppers Lag14,Tut4,
16:00 CL Rapperswil - Aarau Lag15
16:00 CL Wohlen - Servette Geneve FC Lag16
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag12
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SF2
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Tut22
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut4
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 - dwa mecze dnia (Rumuńska 1. Liga)
16:00 Gaz Metan Medias - CS U. Craiova Lag11,,Tut9,

19:00 FC Botosani - FCSB Lag64,Tut9,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Lag11
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag64
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
LookTV
(Rum) 
 Strona WWW -->
LookTV
(Rum) 
 
LookTV
(Rum) 
 
Tut9
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
16:15 Real Betis - Atletico Madryt (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive12
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA1
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA2
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein3
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls2
(Bel) 
 Strona WWW -->
FootDirect2
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Ros 240000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Setanta Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Sky Football
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 11
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut20
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut21
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut30
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut35
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:30-23:30 - wszyskie mecze dnia (Chilijska Primera Division)
16:30 CD Antofagasta - CD Universidad Catolica Lag24,JumboTV21,
21:00 Curico Unido - O'Higgins Lag15,ArenavisionA12,
21:00 Palestino - Santiago Wanderers Lag16,ArenavisionA25,ArenavisionA26,JumboTV21,
22:00 - Huachipato Vs Colo Colo - JumboTV17,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA12
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA25
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA26
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV17
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV21
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:30 AC Wolfsberger - FC Salzburg (Austriacka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect6
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
Tut26
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:45 Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA21
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA22
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein7
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls4
(Bel) 
 Strona WWW -->
FootDirect4
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport20
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Tut15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut34
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 FC Nantes - OGC Nice (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein12
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein8
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FootDirect7
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag28
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 22
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut3
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 Portimonense - Chaves (Portugalska Liga Sagres)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA17
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA18
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect1
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport26
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV20
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag42
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Tut18
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 FC Kartuzy - AZS Zielona Góra (Polska 1. Liga Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
KP Sport
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
17:30 Manchester United - Manchester City (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive14
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA27
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA28
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA3
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA4
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein1
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein11
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect3
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport12
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag116
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag119
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sky Premier
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport TV3
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 12
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 30
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 34
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut2
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
17:30 Bari - Palermo (Włoska Serie B)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 & 19:15 - wszyskie mecze dnia (Liga Izraelska)
18:00 Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Akko Lag45
19:15 Bnei Sakhnin - Hapoel Beer Sheva Lag79
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag45
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag79
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 Lech Poznań - Cracovia Kraków (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive13
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag44
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Public Sport 6
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Merkury
(Pol)
[Audio/OGG]
 Media Player --> oraz
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
18:00 Anderlecht Bruksela - Royal Charloi (Belgijska Jupiter League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls5
(Bel) 
 Strona WWW -->
FootDirect11
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV17
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Tut27
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut4
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 FC Augsburg - Hertha BSC Berlin (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive10
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein5
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect12
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport23
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag9
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 27
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut7
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 US Sassuolo Calcio - FC Crotone (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein4
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
FootDirect10
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport19
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag48
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Ros 257800
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Tut12
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
18:30 UD Levante - Athletic Bilbao (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive11
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA1
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA2
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect2
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag53
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 240000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Setanta Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Sky Football
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 11
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut20
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut21
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut30
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut31
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Belenenses - Pacos Ferreira (Portugalska Liga Sagres)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA17
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA18
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
FootDirect1
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport26
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV20
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag63
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Tut18
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00-00:00 - wiele meczów dnia (Ligi Połudiowo-Amerykańskie)
20:00 Boliwia: Guabira - Oriente Petrolero Lag83
20:00 Boliwia: Nacional Potosi - Bolivar Lag84
20:00 Boliwia: The Strongest - Real Potosi Lag85
20:00 Boliwia: Wilstermann - Blooming Lag86
21:00 Argentyna: Rosario Central - Newell's Old Boys Lag17
22:30 Paragwaj: Cerro Porteno - Sol de America Lag25
22:30 Paragwaj: Deportivo Capiata - Olimpia Asuncion Lag26
23:00 Urugwaj: Penarol - Defensor Sporting Lag28
23:15 Argentyna: Colon Santa Fe - Talleres Cordoba Lag32
23:15 Argentyna: Racing Club - Gimnasia LP Lag33
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Lag28
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag32
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag83
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag84
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag85
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag86
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Magazyn Ligowy - 19. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
20:00 Sint-Truidense - Zulte Waregen (Belgijska Jupiter League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls3
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag81
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 AC Milan - Bologna FC (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive11
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA13
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA14
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein4
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect3
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag99
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 257800
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sky Calcio
(Wło) 
 Strona WWW -->
Sport TV3
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
Tut11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut14
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Villarreal CF - FC Barcelona (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive10
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA1
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA10
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA11
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA2
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA27
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA28
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bein3
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls1
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
FootDirect2
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport12
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag98
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Ros 240000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 257788
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 262998
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Setanta Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Sky Football
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 11
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 22
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Tut20
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut28
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut3
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 Olympique Marsylia - AS Saint-Étienne (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive12
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA21
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA22
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FootDirect4
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Tut17
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut25
(ang) 
 Strona WWW -->
Tut5
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:15 Vitoria Setubal - FC Porto (Portugalska Liga Sagres)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionA17
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA18
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls9
(Bel) 
 Strona WWW -->
FootDirect1
(Por/Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport26
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV20
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Tut18
(Ang) 
 Strona WWW -->
Tut4
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:30 Magazyn Ligowy - Dogrywka - 19. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
Program na Niedzielę 17. Grudnia 2017
12:00 Girona FC - Getafe CF (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:30 Hellas Werona - AC Milan (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord Rotterdam (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 FC Utrecht - Heracles Almelo (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 ACF Fiorentina - Genoa CFC (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Bologna FC - Juventus Turyn (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 FC Crotone - Chievo Werona (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 FC Nantes - Angers SCO (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Sampdoria Genua - US Sassuolo Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:15 West Bromwich Albion - Manchester United (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Hannover 96 - Bayer 04 Leverkusen (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Lech Poznań - LKS Nieciecza (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Merkury
(Pol)
[Audio/OGG]
 Media Player --> oraz
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
RDN Małopolska
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
16:15 Celta de Vigo - Villarreal CF (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:45 Excelsior Rotterdam - FC Groningen (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 OGC Nice - Girondins Bordeaux (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 AFC Bournemouth - Liverpool FC (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Benevento Calcio - Spal 1907 (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 RB Lipsk - Hertha BSC Berlin (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:30 UD Las Palmas - Espanyol Barcelona (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Atalanta Bergamo - Lazio Rzym (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 FC Barcelona - Deportivo La Coruna (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Olympique Lyon - Olympique Marsylia (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 24. Grudnia 2017
12:30 FC Groningen - Sparta Rotterdam (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 Ajax Amsterdam - Willem II Tilburg (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 VVV Venlo - Heracles Almelo (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:45 Feyenoord Rotterdam - Roda JC Kerkrade (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
SoccerFM


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: