Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Niedzielę 9. Grudnia 2018
00:01-05:30 - kilka meczów dnia (Ligi Połudiowo-Amerykańskie)
00:00 3 de Febrero - Olimpia Asuncion Lag30
01:00 Deportivo Junior - Independiente Medellín Lag43
01:30 Godoy Cruz - CA Independiente Lag48,JumboTV10,,ArenavisionA29,ArenavisionA30,
02:00 Cruz Azul - Monterrey Lag62,JumboTV4,,ArenavisionA35,ArenavisionA36,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA29
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA30
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV10
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag48
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag62
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00-18:00 - wszyskie mecze dnia (Liga Słoweńska)
13:00 Mura - Triglav Lag83
16:00 Aluminij - NK Celje Lag24
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag83
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00-20:30 - wszyskie mecze dnia (Ukraińska Premier Liga)
13:00 Olimpik Donetsk - Desna Lag85
16:00 PFC Oleksandria - Lviv Lag29
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag29
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag85
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:30 & 17:00 - wszyskie mecze dnia (Austriacka Bundesliga)
14:30 Hartberg - FC Wacker Innsbruck Lag104
14:30 SV Mattersburg - Austria Vienna Lag105
17:00 Rapid Vienna - Sturm Graz Lag47
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag104
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag5
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:30-20:00 - wszyskie mecze dnia (Rosyjska Premier League)
14:30 Krasnodar - FC Ufa Lag110,StreamHD15,
17:00 Zenit St Petersburg - Rubin Kazan Lag50,Ros 257770,StreamHD15,Ros 264777,Ros 151777,Ros 151888,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag110
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag50
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Ros 151777
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151888
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 257770
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 264777
(Ros)
[2000 kb/s]
 
StreamHD15
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 & 17:30 - dwa mecze dnia (Liga Chorwacka)
15:00 Zapresic - Dinamo Zagreb Lag7
17:30 Gorica - NK Osijek Lag63
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag63
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00-00:00 - wiele meczów dnia
20:00 Real Potosi - Royal Pari Lag23
22:05 San Jose - Oriente Petrolero Lag45
23:00 CD Olimpia - Motagua Lag47
23:20 Argentinos Jrs - CA Aldosivi Lag49,JumboTV10,,ArenavisionA29,ArenavisionA30,
23:20 Gimnasia LP - Huracan Lag50,JumboTV11,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA29
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA30
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV10
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag45
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag49
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag50
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 16. Grudnia 2018
00:00 Plan jest właśnie aktualizowany - mecze na 16.12 będą pojawiać się na dole strony Soccer-Live.pl
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*  
[skrót meczu znajdziesz pod tym linkiem]
Strona WWW -->
        
07:00-11:00 - wszyskie mecze dnia (Australijska A-League)
07:00 Newcastle Jets - Perth Glory Lag16,BT Sports 3,SpStream7,GS Live7,ArenavisionA3,ArenavisionA4,
09:00 Adelaide United - Melbourne City Lag20,GS Live7,BT Sports 3,SpStream7
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA3
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA4
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
GS Live7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream7
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
11:00 Magazyn - Cafe (Magazyn sportowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
11:30-18:30 - wiele meczów dnia (Liga Bułgarska)
11:30 Dunav Ruse - Ludogorets
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
11:30-18:45 - wszyskie mecze dnia (Turecka Super League)
11:30 Yeni Malatyaspor vs Antalyaspor StreamHD11,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
StreamHD11
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:00 & 16:00-22:00 - wszyskie mecze dnia (Hiszpańska Liga Adelante)
12:00 RAYO MAJADAHONDA-ELCHE ,ArenavisionA9,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA9
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:00-20:00 - wszyskie mecze dnia (Duńska Superligaen)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:00 Sevilla FC - Girona FC (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA1
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA2
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein2 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bein3
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CloudTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
Eleven UK2
(Ang) 

[1080p]
Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport17
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport6
(Ang) 
 Strona WWW -->
GS Live12
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Nomina HD6
(Hisz) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
SpStream12
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD13
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:15 SC Heerenveen - FC Utrecht (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls20
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls4
(Bel) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport23
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV10
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:30 Spal 1907 - Chievo Werona (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA5
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA6
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein4
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CloudTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Eleven UK2
(Ang) 

[1080p]
Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport14
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport7
(Ang) 
 Strona WWW -->
GS Live13
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Nomina HD7
(Wło/Ang) 
 Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz
SpStream13
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD23
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:30 Magazyn - Cafe - Dogrywka (Magazyn sportowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
IPLA Sport Free
(Pol) 

[720p - po wejściu klikj Oglądaj]
Strona WWW -->
IPLA Sport Free
(Pol) 

[w aplikacji IPLA]
IPLA Sport Free
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
13:00-21:00 - kilka meczów dnia (Rumuńska 1. Liga)
13:00 Calarasi - Sepsi - GS Live11,SpStream11,
16:00 Botosani - CSMS Iasi - GS Live11,SpStream11,
19:00 Concordia Chiajna - CSU Craiova - GS Live11,SpStream11,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
GS Live11
(Ang) 
 Strona WWW -->
LookTV
(Rum) 
 Strona WWW -->
LookTV
(Rum) 
 
LookTV
(Rum) 
 
SpStream11
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
13:30 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Niemiecka 2. Bundesliga)
13:30 Transmisja symultaniczna Stadium-Live 2,
13:30 Erzgebirge Aue - SV Darmstadt 98 Stadium-Live 3,FreeSport22,SpStream1,GS Live1,!PL 11 Sports,PL 11 Sports,!ManiakTV2,
13:30 FC Ingolstadt 04 - 1. FC Heidenheim Stadium-Live 4,FreeSport21,SpStream2,GS Live2
13:30 SV Sandhausen - Jahn Regensburg Stadium-Live 5,FreeSport20,SpStream3,GS Live3
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport20
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport21
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport22
(Ang) 
 Strona WWW -->
GS Live1
(Ang) 
 Strona WWW -->
GS Live2
(Ang) 
 Strona WWW -->
GS Live3
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
SpStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 2
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 3
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 4
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 5
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:30 Southampton FC - Arsenal Londyn (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
14:30 Ajax Amsterdam - De Graafschap (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 Brighton & Hove Albion FC - Chelsea Londyn (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 FC Groningen - FC Emmen (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 ACF Fiorentina - Empoli FC (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV3
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 Extra
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
15:00 Sampdoria Genua - Parma Calcio 1913 (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
15:00 Frosinone Calcio - US Sassuolo Calcio (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:00 Nimes Olympique - OSC Lille (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 RB Lipsk - FSV Mainz 05 (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Plus Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
16:15 Espanyol Barcelona - Real Betis (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:45 Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Liverpool FC - Manchester United (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV5
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
17:00 En Avant Guingamp - Stade Rennes (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń (Austriacka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
18:00 Eintracht Frankfurt - Bayer 04 Leverkusen (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
18:00 Cagliari Calcio - SSC Napoli (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
18:00 Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV6
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Radio Merkury
(Pol)
[Audio/OGG]
 Media Player --> oraz
        
18:30 SD Huesca - Villarreal CF (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV3
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 Extra
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
20:00 Magazyn Ligowy - 19. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV6
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
20:30 AS Roma - Genoa CFC (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
20:45 UD Levante - FC Barcelona (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
21:00 Olympique Marsylia - Girondins Bordeaux (Francuska Ligue 1)
Mecz przełożony
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
21:00 Olympique Lyon - AS Monaco (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA21
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA22
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bein1 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ESPN UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
FreeSport19
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport4
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport5
(Ang) 
 Strona WWW -->
GS Live9
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Nomina HD4
(Fra) 
 Strona WWW -->
Nomina HD5
(Ang) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
SpStream9
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD15
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:30 Magazyn Ligowy - Dogrywka - 19. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
Program na Niedzielę 23. Grudnia 2018
12:00 Valencia CF - SD Huesca (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
12:15 FC Utrecht - Ajax Amsterdam (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 ADO Den Haag - Feyenoord Rotterdam (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
14:30 De Graafschap - Vitesse Arnhem (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 FC Augsburg - VfL Wolfsburg (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:15 Leganes - Sevilla FC (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:45 FC Emmen - Willem II Tilburg (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Everton FC - Tottenham Hotspur (Angielska Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 TSG 1899 Hoffenheim - FSV Mainz 05 (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Rayo Vallecano - UD Levante (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Skróty meczów !


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: