Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
FC BARCELONA , Barca , La liga , wszystkie mecze FC Barcelona na żywo !!
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Czwartek 27. Listopada 2014
01:00 Sao Paulo FC - Atletico Nacional (Copa Supamericana)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Arenavision
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision2
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
01:00 Cruzeiro - Atletico Mineiro (Brazylijska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Intsports20
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 Dinamo Moskwa - Panathinaikos Ateny (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein10
(Ara) 
 Strona WWW -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Digi Sport 2
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz oraz
Intsports5
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag10
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Ros 143156
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 143158
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 150000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 150046
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151800
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 253509
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 254742
(Ros)
[2000 kb/s]
 
        
18:00 FK Krasnodar - Lille OSC (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein9
(Ara) 
 Strona WWW -->
Dolcesport2
(Rum) 

[3. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Dolcesport2
(Rum) 
 Strona WWW -->
Intsports9
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Ros 140000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 143159
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 143160
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 147569
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 150045
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 253500
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Stadium-Live 12
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
19:00 AaB Aalborg - Steaua Bukareszt (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 2
(Rum) 
 Strona WWW -->
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW -->
Lag11
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
        
19:00 Dinamo Mińsk - PAOK Saloniki (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag12
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Trgoals7
(Tur/Nie) 
 Strona WWW -->
Trgoals7
(Tur/Nie) 
 Strona WWW -->
        
19:00 Dynamo Kijów - Rio Ave FC (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein10
(Ara) 
 Strona WWW -->
Cricfree Flash 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Digi Sport 2
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz oraz
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Livesports4u4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Ros 150048
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 253505
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 253781
(Ros)
[2000 kb/s]
 
        
19:00 Feyenoord Rotterdam - FC Sevilla (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
13th Stream
(Hol/Ang)
[1300 kb/s]
 
Arenavision5
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bein2
(Ara) 
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Bvls1
(Bel) 
 Strona WWW -->
DolceSport4
(Rum) 
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
FutbolHD2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Intsports3
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Janlul
(Hol) 
 Strona WWW -->
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Livesports4u2
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL C+F2
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL C+F2
(Pol) 

[wymagany plug-in]
Strona WWW -->
SportsLive2
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 5
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
19:00 En Avant Guingamp - AC Fiorentina (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Cricfree Flash 5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Intsports5
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
19:00 KSC Lokeren - Legia Warszawa (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Cricfree Flash 8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Pol) 

[wymagany plug-in]
Strona WWW -->
Public Sport LE
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Text 13 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
19:00 HNK Rijeka - Standard de Liege (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 3
(Rum) 
 Strona WWW -->
Bvls2
(Bel) 
 Strona WWW -->
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Trgoals4
(Tur/Nie) 
 Strona WWW -->
        
19:00 Sparta Praga - Napoli (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Arenavision
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision2
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bein1
(Ara/Ara) 
 Strona WWW -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
CT Sport
(Cze) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Janlul2
(Hol) 
 Strona WWW -->
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Livesports4u1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Ros 150000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 150046
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151777
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151800
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 190567
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Stadium-Live 11
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
19:00 Trabzonspor - Metalist Charków (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein4
(Ara) 
 Strona WWW -->
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Ros 150049
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Trgoals2
(Tur/Nie) 
 Strona WWW -->
        
19:00 Slovan Bratysława - Young Boys Berno (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Cricfree Flash 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
SF2
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
19:00 VFL Wolfsburg - Everton FC (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 1
(Rum) 
 Strona WWW -->
Bein11
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bein3
(Ara) 
 Strona WWW -->
Cricfree Flash 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Digi Sport 3
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Fox Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FutbolHD4
(Pol) 
 Strona WWW -->
Intsports2
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
ITV4
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag52
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Livesports4u3
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW -->
Ros 143156
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 143158
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 150047
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 160000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
SkySports3 IT
(Wło) 
 Strona WWW -->
SportsLive3
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 3
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
21:05 Asteras Tripolis - Besiktas (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein7
(Ara) 
 Strona WWW -->
Intsports4
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
21:05 Astra Giurgiu - Dinamo Zagrzeb (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein8
(Ara) 
 Strona WWW -->
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW -->
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sport.ro
(Rum)
[846 kb/s]

[- 1 godz.]
oraz
Sport.ro
(Rum) 
 Strona WWW -->
Sport.ro
(Rum) 

[obraz w VLC, 2. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Sport.ro
(Rum) 
 Strona WWW -->
        
21:05 Celtic Glasgow - FC Salzburg (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein11
(Ara) 
 Strona WWW -->
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Intsports7
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag39
(Ang) 
 Strona WWW -->
SportsLive5
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 5
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
21:05 Estoril - PSV Eindhoven (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein1
(Ara/Ara) 
 Strona WWW -->
Bvls1
(Bel) 
 Strona WWW -->
Janlul
(Hol) 
 Strona WWW -->
Lag40
(Ang) 
 Strona WWW -->
Livesports4u4
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
21:05 HJK Helsinki - FC Kopenhaga (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 2
(Rum) 
 Strona WWW -->
Cricfree Flash 5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag41
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
        
21:05 Inter Mediolan - Dnipro Dniepropietrowsk (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein3
(Ara) 
 Strona WWW -->
DolceSport3
(Rum) 
 
DolceSport3
(Rum) 
 Strona WWW -->
FutbolHD2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Intsports3
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag42
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Ros 140000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 143156
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 143158
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 150045
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151777
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151800
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 253505
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 254742
(Ros)
[2000 kb/s]
 
SportsLive4
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 9
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
21:05 Saint-Etienne - Qarabag FK (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein5
(Ara) 
 Strona WWW -->
Intsports5
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW -->
Ros 150048
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
21:05 Torino FC - Club Brugge KV (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 3
(Rum) 
 Strona WWW -->
Bein4
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bvls2
(Bel) 
 Strona WWW -->
Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
Janlul2
(Hol) 
 Strona WWW -->
Lag44
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Livesports4u2
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL C+F2
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL C+F2
(Pol) 

[wymagany plug-in]
Strona WWW -->
Ros 150047
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 160000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
SportsLive2
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
21:05 Tottenham Hotspur - Partizan Belgrad (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 1
(Rum) 
 Strona WWW -->
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW -->
Fox Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
ITV4
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag45
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Livesports4u3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Ros 150049
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 253500
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 253741
(Ros)
[2000 kb/s]
 
SportsLive7
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 8
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
21:05 Villarreal CF - Borussia Monchengladbach (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Arenavision
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision2
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bein2
(Ara) 
 Strona WWW -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Cricfree Flash 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Digi Sport 3
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
FutbolHD1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Intsports2
(Ang/Tur) 
 Strona WWW -->
Lag46
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Livesports4u1
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW -->
Ros 140535
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 143159
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 143160
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 150000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 150046
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 190567
(Ros)
[2000 kb/s]
 
SportsLive3
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 3
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
21:05 FC Zurich - Apollon Limassol (Liga Europejska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bein10
(Ara) 
 Strona WWW -->
DolceSport4
(Rum) 
 Strona WWW -->
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
SF2
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
Program na Piątek 28. Listopada 2014
00:00 Plan jest właśnie aktualizowany - mecze na 28.11 będą pojawiać się na dole strony Soccer-Live.pl
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:45 River Plate - Boca Juniors (Copa Supamericana)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Arenavision
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision2
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bein11
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bein8
(Ara) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
Sport1 Ros
(Ros) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:30 Delhi Dynamos FC - Mumbai City FC (Indyjska Super League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang/Nie)
[wersja INT]

[link dostępny do jako \"Play\" uruchom w playerze smooth]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[2. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang)
[HD - 720p]

[pod linkiem Ramówka, jest adres streamu, do wklejenia do Playera Smoth]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
17:00 Chrobry Głogów - Flota Świnoujście (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Zagłębie Lubin - Chojniczanka Chojnice (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
        
18:00 Górnik Łęczna - Ruch Chorzów (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Pol) 

[wymagany plug-in]
Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW -->
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
20:30 SC Freiburg - VfB Stuttgart (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang/Nie)
[wersja INT]

[link dostępny do jako \"Play\" uruchom w playerze smooth]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[2. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang)
[HD - 720p]

[pod linkiem Ramówka, jest adres streamu, do wklejenia do Playera Smoth]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
20:30 Piast Gliwice - Wisła Kraków (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Pol) 

[wymagany plug-in]
Strona WWW -->
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:30 Olympique Marsylia - Nantes (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Poniedziałek 30. Listopada 2014
23:00 Magazyn Ligowy - 1. Liga (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Orange Sport Info
(Pol) 

[3. link - Wymagane Zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz
        
Program na Poniedziałek 1. Grudnia 2014
18:00 Legia Warszawa - Cracovia Kraków (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Piątek 18. Lipca 2015
??:?? Zapowiedź - 1. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
SoccerFM


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2013 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: