Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Piątek 15. Listopada 2019
00:01 Francja - Brazylia (MŚ U17)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy46
(Ang) 
 Strona WWW -->
Fox Sports 2
(Ang)
[hd]
 Strona WWW --> oraz oraz
Lag64
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
16:00 Rosja - Łotwa (El. ME U21)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag101
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Match Premier
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
        
17:00 Bułgaria - Polska (El. ME U21)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag104
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
17:30 Serbia - Estonia (El. ME U21)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy9
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
18:00 Finlandia - Liechtenstein (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
CYFO 7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy35
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy38
(Ang) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz
NTV Plus Football
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
Sportklub3
(Ser) 
 Strona WWW -->
SpStream4
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD22
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
18:00 Armenia - Grecja (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
Daddy5
(Ang) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football 2
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz
NTV Plus Football 2
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
SpStream5
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD13
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
18:00 Brazylia - Argentyna (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CYFO 5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy49
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy7
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
SpStream3
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD24
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 5
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Norwegia - Wyspy Owcze (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sport TV5
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
SpStream6
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD23
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
19:00 Węgry - Urugwaj (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy8
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sport TV4
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:10 Widzew Łódź - Gryf Wejherowo (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
WidzewTV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
20:00 Konferencja Reprezentacji Polski -
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
Łączynaspiłka
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
20:00 Maroko - Mauretania (El. PNA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
StreamHD24
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:00 Tunezja - Libia (El. PNA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
        
20:45 Rumunia - Szwecja (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*Drhtv6
(Pol) 
 Strona WWW -->
CYFO 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSNews
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz
Ros 262700
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
SpStream4
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD15
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:45 Szwajcaria - Gruzja (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
CYFO 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 3
(Ros) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football 3
(Ros)
[HD]
 Strona WWW -->
Sport TV5
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
SpStream6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:45 Bośnia i Harcegowina - Włochy (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
*Drhtv4
(Pol) 
 Strona WWW -->
CYFO 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy14
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 2
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz
NTV Plus Football 2
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
SpStream3
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 7
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:45 Dania - Gibraltar (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy35
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:45 Hiszpania - Malta (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*Drhtv5
(Pol) 
 Strona WWW -->
CYFO 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy49
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz
NTV Plus Football
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
SpStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD26
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
TSN3
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Program na Poniedziałek 18. Listopada 2019
19:00 Magazyn - 4-4-2
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
20:00 Magazyn Ligowy - 1. Liga (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
20:00 Gatta Zduńska Wola - FC Toruń (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
20:45 Gibraltar - Szwajcaria (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Grecja - Finlandia (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Hiszpania - Rumunia (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Irlandia - Dania (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Liechtenstein - Bośnia i Hercegowina (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Malta - Norwegia (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Szwecja - Wyspy Owcze (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Włochy - Armenia (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 19. Listopada 2019
20:45 Belgia - Cypr (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Holandia - Estonia (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Macedonia - Izrael (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Niemcy - Irlandia Północna (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Polska - Słowenia (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 San Marino - Rosja (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Szkocja - Kazachstan (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Słowacja - Azerbejdżan (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Walia - Węgry (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Łotwa - Austria (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Piątek 22. Listopada 2019
16:30 Wigry Suwałki - Stal Mielec (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Puszcza Niepołomice - Odra Opole (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
19:15 GSF Gliwice - AZS Katowice (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
20:30 Lech Poznań - Piast Gliwice (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Merkury
(Pol)
[Audio/OGG]
 Media Player --> oraz
        
??:?? Konferencja Śląska Wrocław - przed meczem z Wisłą Kraków (Polska Ekstraklasa)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*Video-Sport*
(Pol) 
 Strona WWW -->
SlaskWroclaw Youtube
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
??:?? Konferencja Cracovii Kraków - przed meczem z Zagłębiem Lubin (Polska Ekstraklasa)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
CracoviaTV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
Program na Poniedziałek 25. Listopada 2019
18:00 Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
19:00 Red Dragons Pniewy - Futsal Leszno (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
20:00 Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała (Polska Ekstraklasa Futsalu) *HIT*
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 28. Listopada 2019
18:00 Piast Gliwice - FC Toruń (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
Program na Środę 18. Grudnia 2019
19:00 FC Toruń - Słoneczny Stok Białystok (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
Program na Poniedziałek 31. Grudnia 2222
13:00 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Niemiecka 2. Bundesliga)
13:00 Bundesliga multiplex 2 Tv1mexyz22,Stadium-Live 2,
13:00 Holstein Kiel - Hamburg Tv1mexyz23,!PL 11 Extra,PL 11 Extra,!ManiakTV3,Stadium-Live 3,Daddy33,SpStream1,BT Sports 3,
13:00 Sandhausen - Greutehr Furth Tv1mexyz25,Stadium-Live 5,SpStream3
13:00 Osnabruck - Stuttgart Tv1mexyz24,SpStream2,Stadium-Live 4,Daddy6,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV3
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 Extra
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy33
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL 11 Extra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
SpStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 2
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 3
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 4
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 5
(Nie) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz22
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz23
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz24
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz25
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:30 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz21
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
17:00 Odra Opole - LKS Nieciecza (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
17:00 GKS Bełchatów - GKS Tychy (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:30 Legia Warszawa - Górnik Zabrze (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV12
(Pol) 
 Strona WWW -->
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Daddy48
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV14
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
TVP 2
(Pol) 

[HD - 720p]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
17:30 Stade Brestois 29 - Paris Saint-Germain (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*Drhtv4
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein1 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy4
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV9
(Ang) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football 3
(Ros) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football 3
(Ros)
[HD]
 Strona WWW -->
SpStream22
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz1
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz5
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Inter Mediolan - Hellas Verona (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 4
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv5
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CYFO 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy2
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football 2
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz
NTV Plus Football 2
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sport TV3
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
SpStream14
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream20
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD14
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 7
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz15
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz34
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Sporting de Charleroi - KAS Eupen (Belgijska Jupiler League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls23
(Bel) 
 Strona WWW -->
CYFO 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV13
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz32
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
OlimpiaElblągTV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
18:00 Constract Lubawa - Futsal Leszno (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
18:00 GSF Gliwice - Rekord Bielsko-Biała (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
18:00 Orzeł Jelcz-Laskowice - Gatta Zduńska Wola (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
18:00 Słoneczny Stok Białystok - Red Dragons Pniewy (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
19:00 CD Santa Clara - Benfica Lizbona (Portugalska Liga Sagres)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy49
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
SpStream6
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz31
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:45 Fortuna Sittard - ADO Den Haag (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls28
(Bel) 
 Strona WWW -->
Daddy4
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV18
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD13
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz29
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Daddy48
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV14
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
20:00 RC Strasbourg - Nimes Olympique (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz13
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TV1mexyz1
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:30 KV Oostende - Royal Mouscron-Péruwelz (Belgijska Jupiler League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls22
(Bel) 
 Strona WWW -->
CYFO 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV13
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz32
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 SSC Napoli - Genoa CFC (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11 4
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv8
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls14
(Hol) 
 Strona WWW -->
CYFO 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy9
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football 2
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz
NTV Plus Football 2
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Ros 262700
(Ros)
[2000 kb/s]
 
SpStream14
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream19
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD14
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 7
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz15
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz34
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Heracles Almelo - VVV Venlo (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls27
(Bel) 
 Strona WWW -->
CYFO 4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV17
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz28
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 FC Barcelona - Celta de Vigo (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls13
(Hol) 
 Strona WWW -->
CYFO 8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy5
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Ros 255015
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Setanta Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
SpStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream12
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream18
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD24
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz2
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz33
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:30 Colón - Independiente del Valle (Copa Sudamericana)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein USA
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy12
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz
NTV Plus Football
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
StreamHD15
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Wtorek 31. Grudnia 2222
17:00-22:40 - wiele meczów dnia (El. ME Kobiet)
17:00 Izrael K - Bośnia i Hercegowina K Lag109
17:55 Austria K - Kazachstan K Lag117, ORF1, ORF Sport,
18:00 Dania K - Georgia K Lag3
19:00 Szwajcaria K - Rumunia K Lag14, SF2, CYFO 7
19:30 Portugalia K - Finlandia K Lag18
20:00 Węgry K - Łotwa K Lag23
20:00 Holandia K - Słowenia K Lag24, CYFO 9, StreamHD22,
20:15 Czechy K - Anglia K Lag28, Daddy3,
20:30 Belgia K - Litwa K Lag29, CYFO 3
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
CYFO 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
CYFO 7
(Ang) 
 Strona WWW -->
CYFO 9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag109
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag117
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag28
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag29
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
ORF Sport
(Nie) 

[poza Austrią, użyj Hola Better Internet]
Strona WWW -->
ORF1
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
SF2
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
StreamHD22
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Yeovil Town - Hartlepool (Puchar Anglii)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag32
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
22:00-02:00 - kilka meczów dnia
22:00 Sportivo Luqueno - River Plate Lag35
00:00 Deportivo Capiata - Sol de America Lag38
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Środę 31. Grudnia 2222
17:00-22:00 - wszystkie mecze dnia (Mecze Towarzyskie)
17:00 Cameroon - Cape Verde Lag3,Daddy3,Bein USA,
17:00 Nigeria - Benin Lag4,Daddy2,Bein3,
20:00 Angola - Gambia Lag27,Daddy6,
20:00 Senegal - Congo Lag28,Daddy2,Bein2 Fra,
20:00 Sudan - Sao Tome and Principe Lag29,Daddy5,Bein1,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bein USA
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Bein1
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein2 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bein3
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag28
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag29
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag4
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Czwartek 31. Grudnia 2222
18:00 Turcja - Islandia (El. ME)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA1
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA2
(Hisz) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA27
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
ArenavisionA28
(Hisz/Ang) 
 Real Player -->
Bvls11
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls3
(Bel) 
 Strona WWW -->
Daddy35
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy38
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy49
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz oraz
NTV Plus Football
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sky Football
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
SpStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total full3
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz19
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz23
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
18:00 Bułgaria - Paragwaj (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA21
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA22
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy6
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag4
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Total full2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2222
20:00 Cercle Brugge - Sint-Truidense VV (Belgijska Jupiler League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls25
(Bel) 
 Strona WWW -->
CYFO 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV15
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:30 FC Famalicão - Moreirense FC (Portugalska Liga Sagres)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy23
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV12
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz31
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Skróty meczów !


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: