Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Wtorek 27. Października 2020
01:15 Chicago Bears - Los Angeles Rams (NFL)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy37
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy38
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy44
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
StreamHD21
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total Sport29
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
Total Sport35
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
        
13:00 Wyścig dookoła Hiszpanii - Etap 8. (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV9
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
CYFO 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy41
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Total Sport21
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
        
13:30 Turniej mężczyn - (Snooker)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy2
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport TV
(Ang) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
14:00 Turniej Mężczyzn - w Wiedniu (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA15
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA16
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy40
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy50
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag82
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
Total Sport25
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:30 Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
18:45 Abanca Ademar Leon - Fenix Toulouse Handball (Liga Europejska Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Lag83
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
18:45 - wiele meczów dnia (Piłka Ręczna)
18:45 GOG - Eurofarm Pelister Lag84
20:45 Aon Fivers - Chekhovskiye Medvedi Lag85
20:45 Kristianstad - Dinamo Bucuresti Lag86
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag84
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag85
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag86
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 Volley Wrocław - MKS Kalisz (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Text 1* 
[relacja tekstowa z hali]
 Strona WWW --> oraz
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
22:00 Sportowy wieczór - magazyn (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
Program na Środę 28. Października 2020
01:00 & 03:00 Gala wrestlingu - (Zapasy - Wrestling)
01:00 TNA Impact Wrestling Lag30
03:00 Wrestling ROH Wrestling Lag35
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
17:00 Azoty Puławy - Zagłębie Lubin (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
        
17:30 Ślepsk Suwałki - Czarni Radom (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:15 Stal Mielec - Gwardia Opole (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:30 AZS Warszawa - Stal Nysa (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Czwartek 29. Października 2020
17:30 AZS Kraków - BAS Białystok (Polska 1. Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:15 Chrobry Głogów - MKS Kalisz (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
19:00 TVB 1898 Stuttgart - SC DHfK Lipsk (Niemiecka Bundesliga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL Sportklub
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
Program na Piątek 30. Października 2020
17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:30 ŁKS Łódź - Budowlani Łódź (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Sobotę 31. Października 2020
13:00 Iskra Kielce - SPR Tarnów (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
14:45 Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 KPR Kobierzyce - JKS Jarosław (Polska Liga Piłkarek Ręcznych)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*Text 1* 
[relacja tekstowa z hali]
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 Gwardia Wrocław - Politechnika Lublin (Polska 1. Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*Text 1* 
[relacja tekstowa z hali]
 Strona WWW --> oraz
        
20:30 AZS Warszawa - Czarni Radom (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 1. Listopada 2020
17:30 Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 MKS Kalisz - Volley Wrocław (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 2. Listopada 2020
17:30 Radomka Radom - Joker Świecie (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:45 Stal Ostrów Wielkopolski - MKS Dąbrowa Górnicza (Polska Liga Koszykarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Pałac Bydgoszcz - Chemik Police (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2020
00:01 Serwery SopCast mają jakieś problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mogą dziś nie działać - zalecamy używać innych linków np do streamów via ACE Stream
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2020
00:00 - ( ) Strona przeznaczona wyłącznie dla osób z poza terytorium Polski. Strona prezentuje jedynie linki znalezione w sieci. Nadawca potwierdził legalność swojej transmisji na stronie dostawcy streamingu. Administratorzy strony Soccer-Live nie maja uprawnień, ani możliwości prawnych do weryfikacji legalności nadawanych materialów. Wszelkie zgłoszenia dotyczące naruszenia praw autorskich należy kierować do dostawy streamingu, podlinkowanych stron.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:00 Uwaga jeżeli w aplikacji sopcast wystąpi komunikat - [Can not parse th url address] należy przed ID kanału wpisać [sop://sopcast.hopto.org:3912/ ] lub [sop://178.175.143.195:3912/ ] Następnie dopisać numer ID kanału - jest to spowodowane awarią domyślnej domeny [sop://broker.sopcast.com:3912/ ]
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:01 Serwery SopCast mają jakieś problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mogą dziś nie działać
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
03:00 Uwaga zmiana czasu o godzinie 3:00 CEST (środkowo europejski czas letni) - następni zmiana na godzinę 2:00 (czas środkowo europejski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:55 Transmisja meczu ME można być nie dostępna w Sopcast lub mogą - występować problemy z połączeniem, zalecamy wcześniejsze uruchomienie kanału, jeżeli kanał nie uruchamia się zalecamy użyć linków do transmisji flash i innych (Zalecamy wersję Sopcast 3.5.0 lub starszą) Zalecamy uruchomić kanał Sopcast 5-10 min przed meczem
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 31. Grudnia 2222
18:30-23:00 - wiele meczów dnia (Rugby)
18:30 Rugby - Super League Salford Red Devils - St Helens Lag79,Daddy36,StreamHD22,Sky Arena,
20:45 Rugby - Super League Leeds Rhinos - Castleford Tigers Lag79,Daddy36,StreamHD22,Sky Arena,
21:15 Rugby - Pro14 Munster - Cardiff Blues Lag21,Daddy11,Premier Sports,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy36
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag79
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Premier Sports
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sky Arena
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
StreamHD22
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 Budowlani Łódź - BKS Bielsko-Biała (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Wtorek 31. Grudnia 2222
20:45 - (Liga Europejska Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
EHF TV
(Ang/Brak) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Lag68
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
Program na Czwartek 31. Grudnia 2222
18:00-22:30 - kilka meczów dnia (Siatkówka)
18:00 Champions League : Jastrzebski Węgiel vs Draisma -> Daddy47,!PL PolSport,PL PolSport,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:45-23:00 - wiele meczów dnia (Liga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych)
18:45 Meshkov Brest - Szeged Lag66,Daddy57,
19:00 HBW Balingen-Weilstetten - Ludwigshafen Lag45
19:00 Leipzig - Goppingen Lag28
19:00 Lemgo - Essen Lag29
19:00 TSV Hannover-Burgdorf - Bergischer Lag30
20:45 SG Flensburg-Handewit - Elverum Lag68
20:45 Vardar 1961 - Porto Lag69
20:45 Vive Kielce - Paris SG Lag70,Daddy57,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
EHF TV
(Ang/Brak) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Lag28
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag29
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag45
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag66
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag68
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag69
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag70
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
Program na Piątek 31. Grudnia 2222
18:30 Squash -
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy31
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 31. Grudnia 2222
12:15 Zawody Mistrzostw Świata - w Monte Tamaro (Kolarstwo górskie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
17:00 & 20:00 Gala UFC - (MMA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy32
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy9
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
StreamHD24
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total 2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Total Sport23
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
Total Sport26
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
Total Sport27
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz25
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz26
(Ang) 
 Strona WWW -->
TV1mexyz48
(Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:00-04:00 - wiele gal (Gala boksu zawodowego)
20:00 Lewis Ritson vs Miguel Vazquez : WBA Inter-Continental Super-Lightweight Title -> Daddy36,Daddy38,Sky Main,Sky Arena
20:00 Savannah Marshall vs Hannah Rankin : WBO Middleweight Title -> Daddy36,Daddy38,Sky Main,Sky Arena
22:30 Super lightweight : Lewis Ritson vs Miguel Vazquez -> Daddy16,*sport.tvp.pl*,!TVP Sport,TVP Sport,!ManiakTV10,
01:00 Boxen : Artem Harutyunyan vs Timo Schwarzkopf y -> Daddy4,ZDF,
03:00 Lightweight : Vasyl Lomachenko vs Teofimo Lopez -> Daddy44,ESPN USA,!PL PolSport,PL PolSport,Daddy47,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL PolSport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Daddy16
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy36
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy38
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy44
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy47
(Ang) 
 Strona WWW -->
ESPN USA
(Ang) 

[w CEST]
Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol)
[HD]

[po wejściu wybierz LOGO kanału]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Sky Arena
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
Sky Main
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
ZDF
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2222
03:00 Gala - (Gala boksu zawodowego)
Sergey Lipinets vs Kudratillo Abdukakhorov
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Daddy48
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy8
(Ang) 
 Strona WWW -->
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Total Sport27
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
Total Sport29
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
        
11:00-00:00 Turniej - (Turniej Golfowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy70
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag60
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV4
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
Total Sport33
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
        
13:00 Orkan Sochaczew - Pogoń Siedlce (Polska Ekstraliga Rugbystów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSFight
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
13:15 Wyścig dookoła Włoch - Etap 21. (Kolarstwo)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV8
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
CYFO 6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy42
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy57
(Ang) 
 Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Total Sport21
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
        
14:30 Turniej Kobiet - w Ostrawie (Turniej Tenisowy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy20
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy40
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Total Sport32
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
Total Sport34
(Ang/Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Zawody - Strongman
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Daddy45
(Ang) 
 Strona WWW -->
ESPN USA 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
        
20:00 Turniej mężczyn - w Anglii (Rzutki - Darts)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy36
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sky Arena
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Skróty meczów !


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: