Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Czwartek 8. Grudnia 2016
18:00 Dukla Liberec - Resovia Rzeszów (Liga Mistrzów Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Chrobry Głogów - Stal Mielec (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:30 Hiszpania - Słowenia (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 Niemcy - Polska (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!SportsLive3
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
Public Sport 1
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
TVP 2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
TVP 2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 Wyścig sześciodniowy - w Amsterdamie (Kolarstwo torowe) Dzień 3.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP1
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
20:30 Knack Roeselare - Biełogorje Biełgorod (Liga Mistrzów Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
        
20:45 Holandia - Francja (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Szwecja - Serbia (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
23:00 Sportowy wieczór - magazyn (Magazyn)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
TVP Info
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
Program na Piątek 9. Grudnia 2016
00:30 Zawody Mistrzostw Świata - Dzień 3. (Pływanie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
02:30 - (NFL)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
18:00 Gala - w Nazraniu (MMA)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
18:00 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
18:00 Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:30 Czarnogóra - Węgry (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
18:30 Rumunia - Chorwacja (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
18:30 Iskra Kielce - Start Elbląg (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
20:15 AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:45 Norwegia - Rosja (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
20:45 Dania - Czechy (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
20:45 Northampton Saints - Leinster Rugby (Puchar Europy Mistrzów Rugbystów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
23:05 Gala wrestlingu - WWE (Zapasy - Wrestling)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Dmax De
(Nie) 
 Strona WWW -->
SkySports 5
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports 5
(Ang)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 10. Grudnia 2016
14:45 Jastrzębski Węgiel - AZS Warszawa (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
        
16:15 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:15 Munster Rugby - Leicester Tigers (Puchar Europy Mistrzów Rugbystów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
17:00 GKS Katowice - Czarni Radom (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Fart Kielce - Resovia Rzeszów (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 MKS Muszyna - Trefl Sopot (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 BBTS Bielsko-Biała - Espadon Szczecin (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
18:00 Azoty Puławy - Pogoń Szczecin (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL NS
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL NS
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
18:00 Gala - we Wrocławiu (Gala boksu zawodowego) Krzysztof Włodarczyk - Leon Harth
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
        
18:00 PTPS Piła - MKS Dąbrowa Górnicza (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Legionovia Legionowo - Budowlani Toruń (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 KS Rzeszów - BKS Bielsko-Biała (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:30 Gala - w Manchesterze (Gala boksu zawodowego) Anthony Joshua - Eric Molina
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
        
18:30 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
20:00 AZS Częstochowa - Skra Bełchatów (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:45 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
22:45 Gala - w Oberhausen (Kick-boxing)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
Program na Niedzielę 11. Grudnia 2016
03:00 Gala - w Omaha (Gala boksu zawodowego) Terence Crawford - John Molina Jr.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
        
04:00 Gala - w Los Angeles (Gala boksu zawodowego) Jesus Andres Cuellar - Abner Mares
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
14:45 Chemik Police - Budowlani Łódź (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
16:15 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:30 Stal Mielec - Wisła Płock (Polska Liga Piłkarzy Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL C+S2
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:30 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 12. Grudnia 2016
02:30 New York Giants - Dallas Cowboys (NFL)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
14:00 Turniej - w Glasgow (Snooker)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL ESP1
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP1
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
16:15 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Łódź (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:30 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Wtorek 13. Grudnia 2016
02:30 New England Patriots - Baltimore Ravens (NFL)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
16:15 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Dynamo Krasnodar - Volero Zurich (Liga Mistrzów Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
        
18:00 Espadon Szczecin - Fart Kielce (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
18:30 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Środę 14. Grudnia 2016
16:15 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:15 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 VakifBank Stambuł - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg (Liga Mistrzów Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
17:00 Dinamo Moskwa - CS Volei Alba Blaj (Liga Mistrzów Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
18:00 Cuprum Lubin - AZS Olsztyn (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Chemik Bydgoszcz - Czarni Radom (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Resovia Rzeszów - MKS Będzin (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:30 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:00 Dresdner SC - Eczacibasi Stambuł (Liga Mistrzów Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSNews
(Pol) 

[1. link - dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
        
20:30 AZS Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL PolSport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL PolSport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
20:30 Imoco Volley - Rabita Baku (Liga Mistrzów Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
20:45 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Czwartek 15. Grudnia 2016
18:00 ŁKS Łódź - KS Rzeszów (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? Chemik Police - Liu Jo Nordmeccanica Modena (Liga Mistrzów Siatkarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Piątek 16. Grudnia 2016
02:30 - (NFL)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!PL 11 Sports
(Pol) 

[h2]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
15:45 - (ME Piłkarek Ręcznych)
O 5. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:15 - (ME Piłkarek Ręcznych)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:15 Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:45 - (ME Piłkarek Ręcznych)
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Sobotę 17. Grudnia 2016
14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 AZS Częstochowa - Cuprum Lubin (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 GKS Katowice - AZS Warszawa (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 BKS Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Fart Kielce - Skra Bełchatów (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
20:00 Impel Wrocław - Legionovia Legionowo (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Budowlani Toruń - KS Rzeszów (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Gra Toruń
(Pol)
[Audio]
 
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
??:?? MKS Muszyna - Chemik Police (Polska Liga Siatkarek)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Niedzielę 18. Grudnia 2016
14:45 Trefl Sopot - ŁKS Łódź (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
15:00 AZS Olsztyn - Czarni Radom (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
15:30 - (ME Piłkarek Ręcznych)
O 3. miejsce
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Pałac Bydgoszcz (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio PiK
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 - (ME Piłkarek Ręcznych)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Poniedziałek 19. Grudnia 2016
18:00 MKS Będzin - Espadon Szczecin (Polska Liga Siatkarzy)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
18:00 Budowlani Łódź - PTPS Piła (Polska Liga Siatkarek)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Wtorek 20. Grudnia 2016
??:?? Skra Bełchatów - Azimut Modena (Liga Mistrzów Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Środę 21. Grudnia 2016
??:?? AZS Warszawa - BBTS Bielsko-Biała (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Liga Mistrzów Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
Program na Czwartek 22. Grudnia 2016
??:?? MKS Będzin - Czarni Radom (Polska Liga Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Resovia Rzeszów - Berlin Volley (Liga Mistrzów Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Rzeszów
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
Program na Wtorek 31. Grudnia 2016
18:00 - (Polska 1. Liga Siatkarzy)
Finał
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!HDmecze10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
20:45 -
1/2 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz2
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportluz1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!SportsLive1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo2
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Pre
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Pre1
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Pre2
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 1
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 10
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 11
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 12
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 13
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 15
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 17
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 19
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 2
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 20
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 3
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 9
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Arena Sport 3
(Cho) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW -->
Arena Sport 3
(Ser) 
 Strona WWW -->
Arenavision21
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision22
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision29
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision30
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision34
(Hisz)
[1500 kb/s]

[3. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz
BT Sports Europe
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Bvls5
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls6
(Bel) 
 Strona WWW -->
CT Sport
(Cze) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
Fox Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport10
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport12
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport13
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport14
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport5
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport6
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Futbol1 Ua
(Ukr) 

[link w ACE Stream]
Real Player --> oraz
Idman TV
(Aze) 
 Strona WWW --> oraz
Lag1
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag4
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag5
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag6
(Pol/Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
M4
(Węg) 

[poza Węgrami, użyj Hola Better Internet]
Strona WWW -->
NTV Plus Football
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL C+
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
PL C+
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
PL C+
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL C+
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
Public Sport Web
(Pol)
[800 kb/s]
 Strona WWW -->
Ros 151777
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151888
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 257666
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros Vip1
(Ros)
[4000 kb/s]

[link w ACE Stream]
Real Player --> oraz oraz oraz
Ros Vip3
(Ros)
[4000 kb/s]

[link w ACE Stream]
Real Player --> oraz
SF2
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
ShStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
ShStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stream3PL3
(Pol) 
 Strona WWW -->
Stream4PL3
(Pol) 
 Strona WWW -->
StreamPL3
(Pol) 
 Strona WWW -->
TRT 1
(Tur) 
 Strona WWW -->
TSN1
(Ang) 
 Strona WWW -->
TSN1
(Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ZDF
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
20:45 -
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Ros 140000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 150000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151777
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151888
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 160990
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 160990
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 160995
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 257665
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 257666
(Ros)
[2000 kb/s]
 
        
Program na Niedzielę 31. Grudnia 2016
00:00 - ( ) Strona przeznaczona wyłącznie dla osób z poza terytorium Polski. Strona prezentuje jedynie linki znalezione w sieci. Nadawca potwierdził legalność swojej transmisji na stronie dostawcy streamingu. Administratorzy strony Soccer-Live nie maja uprawnień, ani możliwości prawnych do weryfikacji legalności nadawanych materialów. Wszelkie zgłoszenia dotyczące naruszenia praw autorskich należy kierować do dostawy streamingu, podlinkowanych stron.
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:00 Uwaga jeżeli w aplikacji sopcast wystąpi komunikat - [Can not parse th url address] należy przed ID kanału wpisać [sop://sopcast.hopto.org:3912/ ] lub [sop://178.175.143.195:3912/ ] Następnie dopisać numer ID kanału - jest to spowodowane awarią domyślnej domeny [sop://broker.sopcast.com:3912/ ]
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
00:01 Serwery SopCast mają jakieś problemy z działaniem - nie wszystkie linki do tego programu mogą dziś nie działać
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
03:00 Uwaga zmiana czasu o godzinie 3:00 CEST (środkowo europejski czas letni) - następni zmiana na godzinę 2:00 (czas środkowo europejski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:55 Transmisja meczu ME można być nie dostępna w Sopcast lub mogą - występować problemy z połączeniem, zalecamy wcześniejsze uruchomienie kanału, jeżeli kanał nie uruchamia się zalecamy użyć linków do transmisji flash i innych (Zalecamy wersję Sopcast 3.5.0 lub starszą) Zalecamy uruchomić kanał Sopcast 5-10 min przed meczem
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? - (IO - Siatkarzy)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Zawody Kobiet i Mężczyzn - (IO - Siatkówka plażowa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Program na Środę 7. Grudnia 2017
02:00 Gala wrestlingu - WWE (Zapasy - Wrestling)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag76
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Wideo promocja


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: