Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
FC BARCELONA , Barca , La liga , wszystkie mecze FC Barcelona na żywo !!
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Sobotę 25. Lipca 2015
02:00 Benfica Lizbona - AC Fiorentina (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 12
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 4
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 8
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Arena Sport 1
(Ser) 
 Strona WWW -->
Arenavision13
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision7
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision8
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bein12
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein3
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW -->
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport1 Ros
(Ros) 

[od 2. linku VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
02:10 Aldosivi - Temperley (Argentyńska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
02:30 Veracruz Chivas - Guadalajara (Meksykańska Torneo Apertura)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag4
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
05:00 Real Salt Lake - Kansas City (Amerykańska MLS)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
11:00 & 11:30 & 12:00 & 12:30 - wszystkie mecze dnia (Japońska J-League)
11:00 Kofu - Yamaga Lag16
11:30 Kashima - FC Tokyo Lag19
12:00 Hiroshima - Yokohama M. Lag20
12:00 Kawasaki Frontale - Shimizu Lag21
12:00 Kobe - G-Osaka Lag22,FreeSport4
12:00 Nagoya - Urawa Lag23
12:00 Tosu - Shonan Lag24
12:00 Vegalta Sendai - Kashiwa Lag25
12:30 Montedio Yamagata - Albirex Niigata Lag27
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
FreeSport4
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:00 Pohang Steelers - Gwangju FC (Koreańska K-League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00 & 13:35 & 13:45 - wszystkie mecze dnia (Chińska Super Liga)
13:00 Changchun Yatai - Shanghai Shenxin Lag3
13:35 Liaoning - Jiangsu Sainty Lag6
13:35 Shijiazhuang - Guangzhou R&F Lag7
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag6
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00 SpVgg Greuther Furth - Karlsruher SC (Niemiecka 2. Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 14
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Lag4
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:30 Hibernian - Rangers FC (Puchar Ligi Szkockiej)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 16
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Bein3
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag5
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sportsnet World
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00 AC Milan - Inter Mediolan (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 12
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 4
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 7
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 8
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Arena Sport 3
(Cho) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW -->
Arena Sport 3
(Ser) 
 Strona WWW -->
Arenavision13
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision7
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision8
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bein1 Fra
(Fra) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW -->
Footmax3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Fox Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
FreeSport3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport1 De
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 14
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 17
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00 Norwich - FC Augsburg (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
14:00 - dwa mecze dnia (Niemiecka 3. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
BR
(Nie) 
 Strona WWW -->
BR Sport
(Nie) 

[mecz wybierz z niusa]
Strona WWW --> oraz oraz
MDR
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz
MDR Sport
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
14:30 Ado Den Haag - Veria (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag9
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
15:00 VFL Wolfsburg - Villarreal CF (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 1
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 10
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 9
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Arena Sport 1
(Ser) 
 Strona WWW -->
Arenavision10
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision14
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision9
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bein5
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Dolcesport1
(Rum) 

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW -->
Footmax2
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport4
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag10
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Setanta Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Sky Calcio
(Wło) 
 Strona WWW -->
SkySports1 IT
(Wło) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 11
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 19
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 FC Ufa - FK Rostov (Rosyjska Premier Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Nash Football
(Ros) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW -->
Ros 140000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 140544
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 143156
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151777
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151888
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 190609
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 190609
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 222222
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:30 - dwa mecze dnia (Niemiecka 2. Bundesliga)
15:30 FSV Frankfurt - RB Leipzig Lag14
15:30 St. Pauli - Arminia Bielefeld Lag15,Stadium-Live 24,Stadium-Live 26,Antena Sport 14,Antena Sport 16,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 14
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 16
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 & 18:30 - 3 mecze dnia (Ukraińska Vyscha Liha)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Ukraine TV
(Ukr) 
  oraz oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 & 18:30 - 4 mecze dnia (Austriacka Bundesliga)
16:00 Mattersburg - Salzburg Lag16,FreeSport2,
18:30 Grodig - Altach Lag42
18:30 Rapid Vienna - Ried Lag43,Stadium-Live 26,Antena Sport 16,
18:30 Sturm Graz - Admira Lag44
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 16
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag42
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag44
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 - 3 mecze dnia (Szwedzka Allsvenskan)
16:00 Atvidabergs - Helsingborg Lag17
16:00 Hacken - Kalmar Lag18
16:00 Malmo FF - Sundsvall Lag19
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Borussia Monchengladbach - Bursaspor (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Celtic Glasgow - Rennes (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:15 Silkeborg IF - FC Vestsjaelland (Duńska Superligaen)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:30 Fulham FC - Eintracht Frankfurt (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 - 3 mecze dnia (Czeska Sinot Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 Werder Brema - Sevilla FC (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 12
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag29
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport1 De
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 Radło Kwidzyn - Olimpia Grudziądz (Puchar Polski)
1/32 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 18 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
17:00 Siarka Tarnobrzeg - Chojniczanka Chojnice (Puchar Polski)
1/32 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 19 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
17:00 Stilon Gorzów Wielkopolski - Stal Stalowa Wola (Puchar Polski)
1/32 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 25 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
17:20 Arsenal Londyn - Olympique Lyon (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 10
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 15
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 15
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 9
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Arenavision13
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision7
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision8
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bein12
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bein5
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
DolceSport3
(Rum) 
 
DolceSport3
(Rum) 
 Strona WWW -->
Footmax1
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport4
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag32
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Setanta Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 19
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:30 & 20:00 - dwa mecze dnia (Rumuńska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW -->
Dolcesport1
(Rum) 

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW -->
Footmax5
(Ang) 
 Strona WWW -->
LookTV+
(Rum) 
 
LookTV+
(Ros) 
 Strona WWW -->
        
17:30 & 20:30 & 23:00 - wszystkie mecze dnia (Chilijska Primera Division)
17:30 U. Espanola - Colo Colo Lag33
20:30 Cobresal - San Luis Lag13
23:00 S. Wanderers - San Marcos de Arica Lag21
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:30 FK Dinamo Moscow - Mordovia Saransk (Rosyjska Premier Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Nash Football
(Ros) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW -->
Ros 140000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 140544
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 143156
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151777
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151888
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 190609
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 190609
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 222222
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:30 Arka Gdynia - Pogoń Siedlce (Puchar Polski)
1/32 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 20 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
17:45 & 20:00 - dwa mecze dnia (Liga Szwajcarska)
17:45 Young Boys - Luzern Lag36
20:00 Grasshoppers - Basel Lag8,Stadium-Live 20,FreeSport2,Footmax1,Antena Sport 10,BT Sports 1,Bein6
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 10
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Bein6
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
BT Sports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Footmax1
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag8
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:45 Losowanie - grup (MŚ Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz10
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo10
(Pol) 
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Antena Sport 5
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Arenavision16
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
ORF1
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
SF2
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 15
(Nie) 
 Strona WWW -->
TRT 3
(Tur) 
 Strona WWW -->
TSN1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
TVP 1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
TVR 1
(Rum) 

[-1 godz.]
oraz
TVR 1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
18:00 & 19:00 & 20:00 - 4 mecze dnia (Liga Serbska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Arena Sport 3
(Cho) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW -->
Arena Sport 3
(Ser) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Zagłębie Lubin - Korona Kielce (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag39
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Public Sport 4
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Plus Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Text 3 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
18:00 KV Kortrijk - Standard de Liege (Belgijska Jupiler League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 1
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Digi Sport 2
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz oraz
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 11
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 FK Haugesund - Stabaek IF (Norweska Tippligaen)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Besiktas Stambuł - OSC Lille (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 3
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 8
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
FreeSport3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag41
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 18
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 Olympique Marsylia - Antalyaspor (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 14
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Lag45
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
TRT 3
(Tur) 
 Strona WWW -->
        
19:00 Galatasaray Stambuł - Udinese (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 6
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Bein Espanyol
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
FreeSport6
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag4
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 16
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 ROW Rybnik - Dolcan Ząbki (Puchar Polski)
1/32 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 21 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
19:05 Juventus - Borussia Dortmund (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 13
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 5
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 9
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Arena Sport 1
(Ser) 
 Strona WWW -->
Arenavision10
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision14
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision9
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Footmax2
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport1 De
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 15
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 19
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:30 Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec (Puchar Polski)
1/32 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 22 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
20:00 & 21:15 & 22:15 & 23:45 - wszystkie mecze dnia (Argentyńska Primera Division)
20:00 Soccer Gimnasia L.P. - Crucero del Norte Lag48,Stadium-Live 17,Antena Sport 7,
21:15 Soccer Sarmiento Junin - Tigre Lag15
22:15 Soccer River Plate - Colon Santa FE Lag20
23:45 Soccer Union de Santa Fe - Banfield Lag23
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 7
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Arena Sport 3
(Cho) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW -->
Arena Sport 3
(Ser) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag48
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 17
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 KRC Genk - Leuven (Belgijska Jupiler League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag49
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 - dwa pozostałe mecze dnia (Belgijska Jupiler League)
20:00 Oostende - Mechelen Lag5
20:00 Waregem - Lokeren Lag6
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag5
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag6
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Terek Grozny - Kuban Krasnodar (Rosyjska Premier Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Nash Football
(Ros) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW -->
Ros 140000
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 140544
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 143156
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151777
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 151888
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 190609
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 190609
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 222222
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:15 Teplice - Sigma Olomouc (Czeska Sinot Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
CT Sport
(Cze) 

[VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:15 NK Domzale - Maribor (Liga Słoweńska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Lag10
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!AbcSportu4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!HDmecze1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Livemecz1
(Pol) 
 Strona WWW -->
!Sportzywo1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag11
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Public Sport 4
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Merkury
(Pol)
[Audio/OGG]
 Media Player --> oraz
Text 4 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
21:45 ES Setif - El Merreikh (Afrykańska Liga Mistrzów)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
22:00 USA - Panama (Złoty Puchar Concacaf)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 1
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 13
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 7
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Arenavision13
(Hisz) 
 Strona WWW -->
Arenavision7
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Arenavision8
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
BT Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Fox Sports 2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
FreeSport2
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 11
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 17
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
22:00 FC Barcelona - Manchester City (Mecz Towarzyski)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 12
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 4
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport 8
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Arena Sport 2
(Ser) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Digi Sport 2
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz oraz
Footmax1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Footmax5
(Ang) 
 Strona WWW -->
FreeSport3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag2
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport1 De
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 18
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
23:30 - dwa mecze dnia (Brazylijska Serie A)
23:30 Avai - Atletico-PR Lag22,Bein2,Digi Sport 3,Sport TV3,
23:30 Gremio - Sport Recife Lag41,Arenavision12,Stadium-Live 13,Antena Sport 3,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport 3
(Ang/Rum) 
 Strona WWW -->
Arenavision12
(Hisz)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bein2
(Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW --> oraz
Digi Sport 3
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag41
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV3
(Por) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 26. Lipca 2015
16:00 & 18:30 - wszystkie mecze dnia (Szwedzka 2. Liga)
16:00 AFC United - Jonkopings Lag20
16:00 Ostersunds - Varbergs Lag21
16:00 Syrianska - Angelholms Lag22
16:00 Utsiktens - Mjallby Lag23
18:00 Frej - Degerfors Lag40
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag40
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
        
Program na Sobotę 1. Sierpnia 2015
12:00-15:30 Mistrzostwa Polski - w Ustce (Beach Soccer)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
15:00 FC Köln - Stoke City (Turniej Towarzyski Piłkarzy Nożnych)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSNews
(Pol) 

[dostępne po zalogowaniu i sparowaniu nr tel w Simplus]
Strona WWW --> oraz
        
17:00 Raków Częstochowa - Okocimski KS Brzesko (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 MKS Kluczbork - Chrobry Głogów (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
17:00 GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
17:00 Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 3 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
18:00 Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Public Sport 4
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz
        
19:00 GKS Katowice - Wigry Suwałki (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:30 GKS Tychy - Wisła Puławy (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 VfL Wolfsburg - Bayern Monachium (Superpuchar Niemiec)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[2. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport 2 Ros
(Ang) 

[wersja NE - Nordic]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
20:30 Wisła Kraków - Lech Poznań (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Public Sport 4
(Pol)
[800 kb/s]
  oraz
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Radio Merkury
(Pol)
[Audio/OGG]
 Media Player --> oraz
        
22:30 Magazyn Ligowy - 3. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
        
Program na Sobotę 8. Sierpnia 2015
15:30 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRB
(Pol)
[Audio]
 
        
16:00 Elana Toruń - Warta Poznań (Polska 3. Liga Kujawsko-Pomorsko-Wielkopolska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
KP Sport
(Pol) 
 Strona WWW -->
KP Sport
(Pol)
[obraz w VLC]
 Media Player -->
        
17:00 Okocimski KS Brzesko - Błękitni Stargard Szczeciński (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Olimpia Zambrów - GKS Tychy (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Łódź
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Miedź Legnica - Dolcan Ząbki (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Wisła Puławy - Polonia Bytom (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Zawisza Bydgoszcz - MKS Kluczbork (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
        
19:00 Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:45 Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Lech Poznań - Korona Kielce (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Kielce
(Pol)
[Audio]
 
Radio Merkury
(Pol)
[Audio/OGG]
 Media Player --> oraz
Radio Plus Kielce
(Pol)
[Audio]
 
        
22:30 Magazyn Ligowy - 4. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz (Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
??:?? Wigry Suwałki - Rozwój Katowice (Polska 1. Liga)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Wideo promocja


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Copyright © 2005-2013 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: