Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysiące transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia œlubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarzšdzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach œwiata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Sobotę 24. Września 2016
12:30 & 15:00 & 19:00 - 3 mecze dnia (Turecka Super Lig)
12:30 Basaksehir - Osmanlispor Lag11,JumboTV13,
15:00 Trabzonspor - Konyaspor Lag24,JumboTV13,
19:00 Besiktas - Galatasaray Lag27,JumboTV13,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
JumboTV13
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag11
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00 & 16:00 & 18:30 - wszystkie mecze dnia (Hiszpańska Liga Adelante)
13:00 Olimpik Donetsk - Dynamo Kiev Lag15,JumboTV4,
16:00 Shakhtar Donetsk - Volyn Lutsk Lag49
18:30 Zorya - Vorskla Poltava Lag12
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Futbol2 Ua
(Ukr) 

[link w ACE Stream]
Real Player --> oraz
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag12
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag49
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Ukraine TV
(Ukr) 
  oraz oraz oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00 Transmisja symultaniczna - wszystkie mecze dnia (Niemiecka 2. Bundesliga)
13:00 Transmisja symultaniczna Stadium-Live 2
13:00 Heidenheim - Kaiserslautern Lag12,JumboTV1,Stadium-Live 3,
13:00 Karlsruher - Aue Lag13,JumboTV2,Stadium-Live 3,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag12
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 3
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
14:00 & 19:30 - dwa mecze dnia (Rumuńska 1. Liga)
14:00 CS U. Craiova - FC Botosani Lag20
19:30 Dinamo Bucuresti - Concordia Lag38
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Digi Sport
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz
Digi Sport
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Dolcesport1
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
LookTV
(Rum) 
 Strona WWW -->
LookTV
(Rum) 
 
LookTV
(Rum) 
 
        
15:00 & 17:15 & 19:30 - 3 mecze dnia (Grecka Super League)
15:00 Giannina Vs Platanias - JumboTV14
17:15 Panionios Vs Veria - JumboTV14
19:30 Panetolikos Vs Panathinaikos - JumboTV14,Lag40
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
JumboTV14
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag40
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00-22:00 - wszystkie mecze dnia (Czeska Synot Liga)
15:00 Dukla Praga - FC Brno Lag25
17:00 Slovacko - Vysocina Jihlava Lag73
18:00 Bohemians 1905 - FK Pribram Lag84
20:15 FK Teplice - Viktoria Plzen Lag64
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag64
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag84
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Valenciennes - RC Lens (Japońska J-League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 22
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 Transmisja symultaniczna - wszystkie mecze dnia (Włoska Serie B)
15:00 Salernitana - Trapani Lag26
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
SkySports1 IT
(Wło) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Łączynaspiłka
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
15:30 & 18:00 - dwa mecze dnia (Norweska Tippligaen)
15:30 Sarpsborg 08 - Viking Lag34
18:00 Molde - Rosenborg Lag83
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Lag34
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag89
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:30 Transmisja symultaniczna - wszystkie mecze dnia (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag27
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
15:30 Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag33
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
Radio Lublin
(Pol)
[Audio]
 Media Player -->
Radio Szczecin
(Pol)
[Audio]
 
Text 8 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
15:30 FC Kopenhaga - Aarhus GF (Duńska Superligaen)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Lag35
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:30 FC Augsburg - SV Darmstadt 98 (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag28
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 6
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:30 Borussia Mönchengladbach - FC Ingolstadt 04 (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Lag29
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 4
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:30 Eintracht Frankfurt - Hertha BSC Berlin (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 3
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:30 HSV Hamburg - Bayern Monachium (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive3
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionS3
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
Idman TV
(Aze) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag31
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 3
(Ros) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football 3
(Ros)
[HD]
 Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
ShStream3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 2
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 24
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:30 FSV Mainz 05 - Bayer 04 Leverkusen (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Lag32
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 5
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 & 18:00 & 20:00 - wszystkie mecze dnia (Hiszpańska Liga Adelante)
16:00 Sevilla FC B - Alcorcon Lag46,ArenavisionS4,
18:00 Almeria - Lugo Lag79
18:00 Cordoba - Gimnastic Lag80,JumboTV2,
18:00 Valladolid - Huesca Lag81
20:00 Elche - Levante Lag45,JumboTV2,Stadium-Live 19,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionS4
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag45
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag46
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag79
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag80
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag81
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 19
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 & 18:30 - wszystkie mecze dnia (Austracka Bundesliga)
16:00 St Polten - Rapid Vienna Lag37
18:30 Austria Vienna - FC Trenkwalder Admira Lag3
18:30 SV Mattersburg - SV Ried Lag4
18:30 Sturm Graz - AC Wolfsberger Lag5
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Lag3
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag4
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag5
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 & 20:30 - dwa mecze dnia (Rosyjska Premier League)
16:00 CSKA Moskwa - Krasnodar Lag47,Match TV,Sportklub3,JumboTV11,
20:30 FK Rostov - Lokomotiv Moskwa Lag67,JumboTV1,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag67
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Match TV
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Ros 252222
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Sportklub3
(Ser) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Jonkopings - Kalmar FF (Szwedzka Allsvenskan)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Sheffield Wednesday - Nottingham Forest FC (Angielska CC)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Celtic - Kilmarnock (Szkocka Premier League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Lag48
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
16:00 Odra Opole - Radomiak Radom (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
16:00 Warta Poznań - Legionovia Legionowo (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 10 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
16:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Zambrów (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 9 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
16:00 Polonia Bytom - Puszcza Niepołomice (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ŚląskieTV
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz
        
16:15 Sporting Gijon - FC Barcelona (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive4
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip5
(Ang) 
 Strona WWW -->
ArenavisionS1
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls1
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls7
(Bel) 
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV12
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag69
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
Ros 259999
(Ros)
[2000 kb/s]
 
ShStream5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 11
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 23
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 & 19:00 - dwa mecze dnia (Liga Chorwacka)
17:00 Zapresic - Slaven Belupo Lag74
19:00 Hajduk Split - Cibalia Lag28
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Lag28
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag74
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 & 19:15 & 21:30 - wszystkie mecze dnia (Portugalska Liga Sagres)
17:00 Feirense - Nacional Lag71,JumboTV15,
19:15 Chaves - Benfica Lag37,JumboTV15,ArenavisionS6,
21:30 Braga - Vitoria Setubal Lag81,JumboTV15,ArenavisionS3,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionS3
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
ArenavisionS6
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
JumboTV15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag37
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag81
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV1
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 & 23:00 - wszystkie mecze dnia (Chilijska Primera Division)
17:00 Colo Colo - Santiago Wanderers Lag72,ArenavisionS8,
23:00 Everton - Deportes Temuco Lag14,JumboTV1,ArenavisionS8,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
ArenavisionS8
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag14
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag72
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 FC Lorient - Olympique Lyon (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag70
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
ShStream6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 25
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00 Olimpia Elbląg - ROW Rybnik (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
OlimpiaElblągTV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
17:45 & 20:00 - dwa mecze dnia (Liga Szwajcarska)
17:45 Luzern - Lausanne Lag76
20:00 St. Gallen - Basel Lag52
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Lag52
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag76
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 & 20:15 - dwa mecze dnia (Liga Bułgarska)
18:00 Neftochimic Burgas - Lokomotiv Plovdiv Lag85
20:15 Dunav Ruse - Botev Plovdiv Lag63
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag63
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag85
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag78
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
Text 11 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
18:00 Waasland Beveren - Sporting Lokeren (Belgijska Jupiler League)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls3
(Bel) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag77
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 US Palermo - Juventus Turyn (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive5
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip4
(Ang) 
 Strona WWW -->
ArenavisionS4
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls5
(Bel) 
 Strona WWW -->
Digi Sport 2
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz oraz oraz
Digi Sport 2
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Drhtv7
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag82
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 2
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 2
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Setanta+ Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
ShStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sky Calcio
(Wło) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 24
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Puławy (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PL PolSExtra
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Text 12 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
18:00 Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 13 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
18:15 & 20:15 - 3 mecze dnia (Liga Słoweńska)
18:15 ND Gorica - NK Celje Lag98
18:15 NK Domzale - NK Krsko Lag99
20:15 NK Olimpija Ljubljana - Radomlje Lag62
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Lag62
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag99
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Laola1.TV
(Ang/Nie) 

[wybierz mecz z listy / możliwe ograniczenia terytorialne]
Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:15 Dunfermline - St. Mirren (Szkocka CC)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Lag97
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 Aston Villa Birmingham - Newcastle United (Angielska CC)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport Vip8
(Ang) 
 Strona WWW -->
ArenavisionS5
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag7
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
ShStream2
(Ang) 
 Strona WWW -->
SkySports 1
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Sportklub3
(Ser) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 FC Groningen - Heracles Almelo (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls10
(Bel) 
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
JumboTV16
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag10
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 Athletic Bilbao - Sevilla FC (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive4
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip5
(Ang) 
 Strona WWW -->
ArenavisionS1
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
JumboTV10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag11
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
Ros 259999
(Ros)
[2000 kb/s]
 
ShStream4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 11
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 23
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 Werder Brema - VfL Wolfsburg (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive3
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag6
(Pol/Ang) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 3
(Ros) 
 Strona WWW -->
NTV Plus Football 3
(Ros)
[HD]
 Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
ShStream3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sportsnet World
(Ang) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 ADO den Haag - SC Heerenveen (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Lag9
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:30 Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 14 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz oraz
        
19:00 & 21:15 & 23:00 - wszystkie mecze dnia (Argentyńska Primera Division)
19:00 Newell's Old Boys - Atletico Tucuman Lag25,JumboTV11,
21:15 Atletico Rafaela - Rosario Central Lag80,JumboTV9,
23:00 Velez Sarsfield - Racing Club Lag12,JumboTV4,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
JumboTV11
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV4
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV9
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag12
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag25
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag80
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Rad Belgrad - Cukaricki (Liga Serbska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Lag26
(Ang/Ara) 
 Strona WWW -->
ShStream6
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:00 Wigry Suwałki - Górnik Zabrze (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 15 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW -->
        
19:00 Znicz Pruszków - Miedź Legnica (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Text 16 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz oraz
        
19:10 Hapoel Haifa - Beitar Jerusalem (Liga Izraelska)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag36
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
        
19:45 Ajax Amsterdam - PEC Zwolle (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Antena Sport Vip10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls12
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls2
(Bel) 
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
JumboTV17
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
19:45 Stomil Olsztyn - GKS Tychy (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
 
Radio Olsztyn
(Pol)
[Audio]
  oraz
Text 17 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
        
20:00 & 20:30 - 3 mecze dnia (Belgijska Jupiler League)
20:00 Gent - Sint-Truidense Lag43,Bvls5,JumboTV6,
20:00 KV Mechelen - Zulte-Waregem Lag44,Bvls3,
20:30 Charleroi - KV Oostende Lag65,JumboTV7,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls3
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls5
(Bel) 
 Strona WWW -->
JumboTV6
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV7
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag43
(Ara/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag44
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag65
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 AS Monaco - Angers SCO (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Lag49
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 SC Bastia - En Avant Guingamp (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
JumboTV5
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag46
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Girondins Bordeaux - SM Caen (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Lag47
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Sporting Gijon - Stade Rennes (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Lag48
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Montpellier HSC - FC Metz (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Lag50
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:00 Transmisja symultaniczna - wszystkie mecze dnia (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag51
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live 22
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
        
20:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV*
(Ang/Brak)
[Wymagane Zalogowanie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
Drhtv3
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV3
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag66
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
Text 18 
[relacja tekstowa]
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV*
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[Poza Polską]
Strona WWW -->
        
20:45 SSC Napoli - Chievo Werona (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive4
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip4
(Ang) 
 Strona WWW -->
ArenavisionS4
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Digi Sport 2
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz oraz oraz
Digi Sport 2
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Drhtv2
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV8
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag75
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 2
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
NTV Plus Football 2
(Ros)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL 11
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
Ros 254780
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Setanta+ Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
ShStream1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Sky Calcio
(Wło) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 13
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 24
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 AZ Alkmaar - Go Ahead Eagles (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Lag72
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Excelsior Rotterdam - PSV Eindhoven (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls10
(Bel) 
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
JumboTV16
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag73
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
20:45 Las Palmas - Real Madryt (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL 11 Sports
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!SportsLive5
(Pol) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Antena Sport Vip5
(Ang) 
 Strona WWW -->
ArenavisionS1
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
ArenavisionS10
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Bvls1
(Bel) 
 Strona WWW -->
Bvls7
(Bel) 
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
Digi Sport 2
(Rum)
[1000 kb/s]

[ostatni link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz oraz oraz oraz oraz
Digi Sport 2
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Dolcesport2
(Rum) 

[3. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Dolcesport2
(Rum) 
 Strona WWW --> oraz
Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
Futbol1 Ua
(Ukr) 

[link w ACE Stream]
Real Player --> oraz
Idman TV
(Aze) 
 Strona WWW --> oraz
JumboTV10
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag74
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[ost. link wymagane zalogowanie]
Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
PL 11 Sports
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL 11 Sports
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
Ros 259999
(Ros)
[2000 kb/s]
 
Setanta Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
ShStream5
(Ang) 
 Strona WWW -->
SkySports 5
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
SkySports 5
(Ang)
[HD]

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Stadium-Live 11
(Nie) 
 Strona WWW -->
Stadium-Live 23
(Nie/Ang) 
 Strona WWW -->
Ukraine TV
(Ukr) 
  oraz oraz oraz oraz oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
21:00 & 23:30 - dwa mecze dnia (Brazylijska Serie A)
21:00 Palmeiras - Coritiba Lag77,JumboTV11,
23:30 Sport Recife - Santos Lag15,JumboTV11,Sport TV2,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BwinTV
(Nie/Ang)
[wymag. $$ na koncie]
oraz
[w CET]
Strona WWW --> oraz
JumboTV11
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag15
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag77
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Sport TV2
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
22:30 Paragwaj - Iran (Futsalowe MŚ)
1/4 Finału
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP1
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
!TVP Sport
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*sport.tvp.pl*
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionS7
(Hisz/Ang)
[1500 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport
(Nie) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
Eurosport
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport
(Ang/Hisz) 

[link dostępny do jako \\]
Strona WWW -->
Eurosport Ros
(Ros) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport Rum
(Rum) 
 Strona WWW -->
Eurosport UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
Eurosport UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Lag9
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP1
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP1
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL ESP1
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
TVP Sport
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
TVP Sport
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
23:00 Toronto FC - Philadelphia Union (Amerykańska MLS)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL ESP2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Eurosport 2
(Ang) 

[wersja międzynarodowa]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 
 Strona WWW -->
Eurosport 2 Ros
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
Eurosport 2 Rum
(Rum)
[897 kb/s]

[2. link tylko w Internet Explorer lub w przeglądarce z IE Tab]
oraz
Eurosport 2 Rum
(Duń/Rum) 

[ESP2 North-Eeast - 1. link VLC Player przez www]
Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Eurosport 2 UK
(Ros) 

[link w ACE Stream]
Strona WWW -->
JumboTV2
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag13
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
PL ESP2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL ESP2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL ESP2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
SkySports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz
TSN2
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 1. Października 2016
11:00 Hutnik Warszawa - Ostrovia Ostrów Mazowiecki (Polska 4. Liga Mazowiecka)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PTS
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
13:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Raków Częstochowa (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
13:00 Granada CF - Leganes (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
13:30 -
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
15:00 GKS Tychy - GKS Katowice (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Arka Gdynia - Piast Gliwice (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL NS
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL NS
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL NS
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
15:30 Bayern Monachium - FC Köln (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 FC Ingolstadt 04 - TSG 1899 Hoffenheim (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Hertha BSC Berlin - HSV Hamburg (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 SC Freiburg - Eintracht Frankfurt (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 SV Darmstadt 98 - Werder Brema (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:00 -
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S2
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S2
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S2
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
        
16:00 -
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:00 -
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:00 -
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
16:00 Puszcza Niepołomice - Odra Opole (Polska 2. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
16:15 Sevilla FC - Deportivo Alaves (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:00 Stal Mielec - Znicz Pruszków (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
Radio Kraków
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
18:00 Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Pescara Calcio - Chievo Werona (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:00 MKS Kluczbork - Wigry Suwałki (Polska 1. Liga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio Opole
(Pol)
[Audio]
 
        
18:30 Bayer 04 Leverkusen - Borussia Dortmund (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Osasuna Pampeluna - Las Palmas (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
18:30 Vitesse Arnhem - FC Groningen (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:45 Roda JC Kerkrade - NEC Nijmegen (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:45 SC Heerenveen - PSV Eindhoven (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 FC Metz - AS Monaco (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 FC Nantes - SC Bastia (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 Lille OSC - AS Nancy (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 SM Caen - Toulouse FC (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:00 Sporting Gijon - Montpellier HSC (Francuska Ligue 1)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:30 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
        
20:45 Deportivo La Coruna - Sporting Gijón (Hiszpańska Primera Division)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Go Ahead Eagles - Excelsior Rotterdam (Holenderska Eredivisie)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
20:45 Udinese Calcio - Lazio Rzym (Włoska Serie A)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
22:30 Magazyn Ligowy - 11. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz oraz
PL C+S
(Pol) 

[tylko transmisje na żywo]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd2vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd3vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd4vod]
Strona WWW -->
PL C+S
(Pol) 

[hd1vod]
Strona WWW -->
        
??:?? Medyk Konin - Mitech Żywiec (Polska Ekstraliga Kobiet)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
MedykTV
(Pol/Brak) 
 Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 15. Października 2016
22:30 Magazyn Ligowy - 12. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Data do potwierdzenia
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Wideo promocja


Piłka Nożna
Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może oglądać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: