Witaj w Soccer-Live, tylko dzięki nam zobaczysz tysi±ce transmisji sportowych przez Internet !        
Partnerzy
Grajwgry.pl - Pilka Noza
Fotografia ślubna, studyjna i reklamowa

Produkcja transmisji internetowych na żywo
Serwery Flash Zarządzane - Hosting FLV i mp4 - Hosting Live Streaming - Hosting Kamer IP - Flash
Najlepsza multimedialna strona o piłkarskich ligach świata
WEOL
Godziny zostały podane w czasie CEST
Info na temat meczów nie wymienionych w tym Planie, proszę szukać na Forum
Wyniki na żywo tych meczów możecie sprawdzić na elivescore.pl


Program na Sobotę 1. Grudnia 2019
08:00 - wszyskie mecze dnia (Chińska Super Liga)
08:00 Guangzhou Evergrande x Shanghai Shenhua | Sport TV2,Sportklub1,Daddy1,ArenavisionA3,ArenavisionA4,ArenavisionA7,ArenavisionA8,ArenavisionA11,ArenavisionA12,
08:00 Beijing Guoan x Shandong Luneng | Sport TV1,Sportklub2,Daddy49,Sport TV1,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
ArenavisionA11
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA12
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA3
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA4
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA7
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
ArenavisionA8
(Hisz/Ang) 

[link w ACE Stream]
Real Player -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
Daddy1
(Ang) 
 Strona WWW -->
Daddy49
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Sport TV1
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
Sport TV2
(Por)
[HD]
 Strona WWW --> oraz oraz
Sportklub1
(Ser) 
 Strona WWW -->
Sportklub2
(Ser) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
12:00 - wszyskie mecze dnia (Liga Białoruska)
12:00 Dinamo Minsk - Brest Lag59
12:00 Energetik-BGU - Dnyapro Lag62
12:00 Isloch Minsk - FC Minsk Lag63
12:00 Shakhtyor Soligorsk - Gorodeja Lag64
12:00 Slutsk - Neman Lag65
12:00 Vitebsk - Slavia Mozyr Lag66
12:00 Zhodino - BATE Lag67
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag59
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag62
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag63
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag64
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag65
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag66
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag67
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
13:00-20:30 - wszyskie mecze dnia (Liga Słoweńska)
13:00 - Slovenia Bravo - Olimpija Ljubljana Lag83
15:00 - Slovenia NK Domzale - Rudar Lag23
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag83
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:00 - kilka meczów dnia (Liga Serbska)
15:00 - Serbia Macva - Partizan Belgrade Lag17
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
18:00 - kilka meczów dnia (Norweska Tippligaen i 2. Liga)
18:00 - Eliteserien Brann - Viking Lag89
18:00 - Eliteserien Haugesund - Odd Lag90
18:00 - Eliteserien Kristiansund - Stromsgodset Lag91
18:00 - Eliteserien Lillestrom - Sarpsborg 08 Lag92
18:00 - Eliteserien Mjondalen - Valerenga Lag93
18:00 - Eliteserien Molde - Bodo/Glimt Lag94
18:00 - Eliteserien Rosenborg - Ranheim Lag95
18:00 - Eliteserien Tromso - Stabaek Lag96
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag89
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag90
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag91
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag91
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag92
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag93
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag94
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag95
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag96
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
Program na Sobotę 7. Grudnia 2019
06:00-10:00 - wszyskie mecze dnia (Japońska J-League i 2. Liga)
06:00 - J1-League Hiroshima - Vegalta Sendai Lag16
06:00 - J1-League Kobe - Jubilo Iwata Lag17
06:00 - J1-League Nagoya - Kashima Antlers Lag18
06:00 - J1-League Oita - Cerezo Osaka Lag19
06:00 - J1-League Sapporo - Kawasaki Frontale Lag20
06:00 - J1-League Shimizu - Sagan Tosu Lag21
06:00 - J1-League Urawa - Gamba Osaka Lag22
06:00 - J1-League Yamaga - Shonan Bellmare Lag23
06:00 - J1-League Yokohama M. - FC Tokyo Lag24
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag16
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag17
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag18
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag19
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag20
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag21
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag22
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag23
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag24
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
07:00-11:30 - wiele meczów dnia (Australijska A-League)
07:00 Wellington Phoenix vs Western Sydney Wanderers -> Daddy33,BT Sports 3,Lag26
09:30 Sydney FC vs Brisbane Roar -> Daddy33,BT Sports 3,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
BT Sports 3
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz oraz
Daddy33
(Ang) 
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
15:30 Transmisja symultaniczna - wszyskie mecze dnia (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Lag9
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Stadium-Live
(Nie) 
 Strona WWW -->
        
17:00-21:00 - wiele meczów dnia (Szwajcarska 1. Liga i 2. Liga)
17:00 - Swiss CL Chiasso - Grasshoppers Lag29
17:30 - Swiss CL Kriens - Wil Lag38
19:00 - Swiss Super League Xamax - Lugano Lag77
19:00 - Swiss Super League Young Boys - Luzern Lag78
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Lag29
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag38
(Ang) 
 Strona WWW --> oraz
Lag77
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag78
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
17:00-22:00 - wszyskie mecze dnia (Grecka Super Liga)
17:00 PAOK - Xanthi FC Lag30,SpStream21,JumboTV15,
18:30 AEK Athens FC - Panionios Lag71,SpStream4,JumboTV1,StreamHD14,
19:00 Panetolikos - Olympiacos Piraeus Lag79,SpStream5,JumboTV15,
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*FortunaTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
Bet365TV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]
 Strona WWW -->
ForbetTV
(Pol) 
 Strona WWW -->
JumboTV1
(Ang) 
 Strona WWW -->
JumboTV15
(Ang) 
 Strona WWW -->
Lag30
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag71
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
Lag79
(Ang/Ara) 
 Strona WWW --> oraz
SpStream21
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream4
(Ang) 
 Strona WWW -->
SpStream5
(Ang) 
 Strona WWW -->
StreamHD14
(Ang) 
 Strona WWW -->
UnibetTV
(Ang/Brak)
[wymag. $$ na koncie]

[w CET]
Strona WWW -->
        
22:00 Magazyn Ligowy - 18. Kolejka (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
!ManiakTV4
(Pol) 
 Strona WWW -->
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW --> oraz
!PL C+S
(Pol)
[1800 kb/s]
 Strona WWW -->
*Drhtv1
(Pol) 
 Strona WWW -->
PL C+S
(Por) 
 Strona WWW --> oraz oraz oraz oraz
        
Program na Sobotę 14. Grudnia 2019
15:00 Raków Częstochowa - Górnik Zabrze (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
Radio ŁódĽ
(Pol)
[Audio]
  oraz
        
15:30 Bayern Monachium - Werder Brema (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 FC Köln - Bayer 04 Leverkusen (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 Hertha BSC Berlin - SC Freiburg (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
15:30 SC Paderborn 07 - Union Berlin (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
17:30 ¦l±sk Wrocław - Lech Poznań (Polska Ekstraklasa) *HIT*
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
PRW
(Pol)
[Audio]
 Strona WWW -->
Radio Merkury
(Pol)
[Audio/OGG]
 Media Player --> oraz
        
18:00 Constract Lubawa - AZS Katowice (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
18:00 GSF Gliwice - FC Toruń (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
18:00 Gwiazda Ruda ¦l±ska - Gatta Zduńska Wola (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
18:00 Orzeł Jelcz-Laskowice - Red Devils Chojnice (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
18:00 Red Dragons Pniewy - Rekord Bielsko-Biała (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
18:00 Słoneczny Stok Białystok - Clearex Chorzów (Polska Ekstraklasa Futsalu)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
TVCom
(Pol) 

[mecz wybierz z listy]
Strona WWW -->
        
18:30 Fortuna Düsseldorf - RB Lipsk (Niemiecka Bundesliga)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
19:55 Konferencja prasowa - po meczu ¦l±sk-Lech (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
*Video-Sport*
(Pol) 
 Strona WWW -->
        
20:00 Legia Warszawa - Wisła Płock (Polska Ekstraklasa)
Ramówka PPstream SopCast TVAnts PPMate TVUPlayer Uusee Inny
        
Menu Główne
Strona Główna
O Nas
Forum
Czat
FAQ
Jestem nowy
Wyniki na Żywo
Skróty meczów !


Piłka Nożna
Poniedziałek - Pi±tek
Sobota
Niedziela
Inne Sporty
Koszykówka
Sporty Motorowe
Sporty Zimowe
Pozostałe Sporty
Informatory
Obsł. aplikacji SopCast
Instrukcja Obsł. SopCast
FAQ SopCast'a
SopCast na Firefox
ITV S-L
Transmisje
Archiwum
Download
Wstęp
IPLA
Octoshape
PPMate
PPstream
SopCast
StreamerOne
Stream Torrent
TVAnts
TVkoo
TVUPlayer
Uusee
Veetle
Internet TV
Lista Stacji Sportowych
Italia/Sport TV
PPMate WebPlayer
SopCast WebPlayer
TVUPlayer WebPlayer
Redakcja
Skład Redakcji
Reklama
Współpraca z serwisami
Regulamin Kometarzy
Panel Administracyjny
Reklama

Copyright © 2005-2016 Soccer-Live, Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Jakikolwiek element tej strony nie może być kopiowany oraz wykorzystywany publicznie bez naszej zgody.
  Soccer-Live nie produkuje transmisji z wydarzeń sportowych, podaje jedynie linki do programów, które każdy może ogl±dać w internecie bez opłat.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu ¶wiadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotycz±cych cookies oznacza, że będ± one zamieszczane w Państwa urz±dzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotycz±cych cookies. Więcej szczegółów w naszym dziale „Polityka Cookies”.
  Najlepsze strony piłkarskie   Online: